2733
2734

بخدا حال روحیم خوب نیست...

پدرم فوت شده درکش برام سخته بویژه خانواده شوهرم باهاش بد بودن ... دیشب حرف اضافه میزد جایاینکه دلداریم بده سر رابطه که ۴و۵ روزه واقعا نمیتونم باهام قهره ... یک ماهه کنج خونم تازه دیشب رفتم سر بزنم خونه مامانم ...اومدم بهم جواب سلام نداد...میگفت نمیومدی ساعت ۸شب رفتم ۱۰ونیم برگشتم ...شامشو اماده کرده بودم ... آخرشب بقیه گفتم غدارو بذار یخچال گفتم نمیخوام منم گفتم بدرک و دعوامون شروع شد... من گریه ام میگرفت گفتم حال روحیم خوب نیست تو هفته بابام برام حرمت قایل نبودی بهم تجاوز کردی ...من بی پشتو تکیه گاه شدم ...فکمو فشار داد طوری که هنوز درد میکنه نتونستم باهاش غذا بخورم...گفت برو بیرون از خونه ...من دیگه نمیخوام دعوامو ببرم خونه پدرم ...اون سر اخلاقای خانواده شوهرم دق کرد...منم نرفتم نصف شب لباس پوشیدم برم بیرون ... پاشد نذاشت ...الان زنگ زدم جوابمو نمیده ...نمیدونم بکدوم رفتارش دل ببندم ... یه ظرف اب نمیکشه ...خانواده لعنتیش یه سر نزدن بمن ...من تنهام خیلی وضع روحی بدی دارم خاهرم ندارم ...بمادرم نمیتونم بگم ...پریشونم ...صبح برام وقت تیمارستان گرفته بود... بزور بیدارم کرد گفت بیاببرمت ...آخه من چرا زنده ام ازین همه تحقیر...؟ طلاقم نمیتونم بگیرم مادرم خرجی نداره منم بیوفتم گردنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین عزیزم بعضی از مردا دست خودشون نیست باید تو هررررر شرایطی رابطه داشته باشن.یه تاپیکی خونده بودم که یه مرد همون روزی که پدرش فوت شده با زنش رابطه داشته ،پس تو ازین غریزه ی شوهرت نباید ناراحت باشی! این بهونه گیری هاشم بخاطر همین رابطه نداشتنه و فقط اینکه از خانواده شوهر انتظار همدردی یا دلداری نداشه باش عزیزم.

عزیزم،من جای خواهرت

ترحم و دلسوزی نخواه تا ضعیف ب نظر نیای

اول با فوت پدرت باید کنار بیای،

من نمیتونم درکت کنم،ولی باید قبول کنی ک پدرت فوت کرده عزیزم،هممون هم میریم همین راه رو،،دلتنگی و اشکاتو بذار برای وقتایی ک شوهرت نیست ی دل سیر گریه کن

وقتی اومد ب خودت برس،قوی باش

تا بهت انگ دیوونگی دیگه نزنن

نگاه کن...ب این فکر کن ک هیشکی چشم دیدن خوشی یکی دیگه رو نداره،آدما خیلی بد شدن،آذم خوب خیلی کمه

باید قوی باشی،،قوی نباشی تو سری خور میشی

اشکاتو الان پاک کن، قوی باش،اصلا خودت از شوهرت رابطه بخواه،خودت برو طرفش،،

بله شوهرت واقعا باید درکت میکرد... ولی خونواده شوهرت مگه نمیگی بد هستن ؟! حتما همونا رو شوهرت تاثیر میذارن،نذار بخاطر ضعفت زندگیتو تباه کنن

زندگی هممون پستی بلندی داره

فکر میکنی کسی هست ک تابحال دعوت نداشته باشه؟!

حتی اونایی ک عاشق و معشوقن

فقط از الان پاشو ب خودت برس

دلم میشکنه از این حرفی ک میخوام بزنم،،،ولی پدرت رو فراموش کن،،،ما باید بخاطر خودمون،بخاطر زنده هایی که دوستشون داریم زندگی کنیم

پدربزرگ من فوت کرد و فقط تو روز خاکسپاریش گریه کردم... تازه عروس بودم،نباید از چشم شوهرم میفتادم،نباید افسرده میشدم،من عاشق بقیه خونوادم بودم...باید بهشون امید میدادم

باید مامانمو نگه میداشتم

تو ام ب خاطر مادرت...بخاطر خودت ک از همه مهمتری بلند شو

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست