2752
2734
عنوان

بیائید کادوی یهویی شوهرم 😍 + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 49 پست
ایجانم  شمام اخلاق بدتو بزار کنار دیگه☹😂💚

بخدا نمیشه 🫢🥲 تاپیک داستان زندگیم رو بخونید من زندگیم خیلی پیچیدست

من همون زنیم که میترسم ، هیچ وقت نتونم عشق واقعی رو تجربه کنم ... ❤️‍🩹 کاربری دست ۲ خانم میباشد : ستاره و مریم 🤞🥰
یه بار توهم امتحان کن گناه داره

من واقعا خیلی سعی میکنم اما نمیتونم الانم اگه حالم اینه فقط بخاطر مشاور و ... این حرفاست میشه تاپیک داستان زندگیم رو بخونید

من همون زنیم که میترسم ، هیچ وقت نتونم عشق واقعی رو تجربه کنم ... ❤️‍🩹 کاربری دست ۲ خانم میباشد : ستاره و مریم 🤞🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا زیباست😍 مبارکت باشه  عشقتون هم پایدااار🥰

خیلی ممنون عزیزم ❤️ خدا به زندگی تون زیبایی و عشق ببخشه

مبارکت باشه عزیزم خدا واسه هم نگهتون داره سعی کن خوب باشی توهم یه قدمی بردار واسه بهترشدن زندگیت

خیلی سعی میکنم ولی نمیتونم توی دلم هنوز قبولش ندارم 

انشا خوشبخت بشی مبارکههه❤️🙂 امروز سالگرد عقدمونه شوهرم هیچی نخریده،حسم میگن بیرون هم نمیبره،🥲

شاید یادش رفته تو یه قدمی بردار نمیدونم کدوم شهرید هوا الان برای پارک رفتن خیلی خوبه یه شام ساده درست کن با چای و یه مقدار خوراکی دوتایی برید بیرون 😍

ای جونممم مبارکت باشه به شادی استفاده کنی همیشه دلت شاد و لبت خندون باشه کنار هم 😍😍😍

خیلی ممنون عزیزم 😍 انشالله خدا به زندگی تون زیبایی و برکت ببخشه

تو همونی هستی که با شوهرت۴سال دوست بودی و تورو دزدید و فلان؟؟ الان باهاش اوکی؟

بله عزیزم من همونم 

ن هنوز ولی از وقتی مشاوره میرم حالم بهتره

شاید یادش رفته تو یه قدمی بردار نمیدونم کدوم شهرید هوا الان برای پارک رفتن خیلی خوبه یه شام ساده درس ...

آخه گلم دیشب بهش تبریک گفتم،اونم گفت،اول من گفتم بعدش اون،من براش کادو خریدم اگه امروز نبینمش هروقت ببینمش میدم بهتش،نمبخمام بهش بگم بریم بیرون چون می‌دونه سالگردمونه

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
آخه گلم دیشب بهش تبریک گفتم،اونم گفت،اول من گفتم بعدش اون،من براش کادو خریدم اگه امروز نبینمش هروقت ...

یبارم تو پیش قدم شو 😶 بخدا آقایون خیلی خوششون میاد 

بله عزیزم من همونم  ن هنوز ولی از وقتی مشاوره میرم حالم بهتره

شما الان ستاره هستین یا مریم؟

گلم سعی کن حالت بهتر بشه معلومه شوهرت دوست داره،از سر دوست داشتن هم اونکارو کرده،شما که قبلاً دوسش داشتی الان هم به خوبی هاش فکر کن،قدرشو بدون دنیا دوروزه❤️🙂

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟