2752
2734
عنوان

پسرخالم ازم خواست که........

187 بازدید | 7 پست

بچه ها دوسال پیش پسرخالم اومده بود خاستگاری خواهرم

خواهرم قبولش نکرد

الان پسرخالم یکی دیگرو میخاد

دیشب بهم پیام داد عشقم فهمیده من قبلا اومدم خاستگاری خواهرت

ناراحته

میشه بیای الکی بهش بگی نیومدم خواستگاری خواهرت فقط خانوادم اومدن؟؟

حالا چیکار کنم بچه ها برم ب رلش بگم نه نیومده خاستگاری خاهرم؟ اینجوری غرور خواهرم له نمیشه یا خواهرمو نمیفروشم بهش؟؟

چون بنظرم قراره این دختره رو بگیره

اینا ی مدت کات کردن ک پسرخالم اومد خاستگاری خاهرم الان دوباره برگشتن باهم

حالا دختره میگه اگه منو میخاستی نمیتونستی ب خودت اجازه بدی بری جای دیگه خاستگاری😐

برو بگو 

گناه داره اون پسده

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو وقتی رد دادین جواب ندادین غرور خواهرت چرا بشکنه عشقم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2731