2752
2734
هزینه ی ای وی اف تو مرکزی که شما میخوای بری چقدره؟ خصوصیات ظاهریتون چیه؟ و کدوم شهرید

من میخوام الزهرا تبریز برم

هزینه اش بابیمه ستاره دار ۱۰تومنه

ظاهری چشم ابرو مشکی موفر

تبریز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخوام الزهرا تبریز برم هزینه اش بابیمه ستاره دار ۱۰تومنه ظاهری چشم ابرو مشکی موفر تبریز

حقیقتش من بیشتر سلامت روان و ژنتیک برام مهمه، و بخاطر همین مسائل مردد هستم که اهدائی بگیرم یا کلا صرف نظر کنم از بچه دار شدن، خیلی شرایط و حال بدیه 😔

2731
حقیقتش من بیشتر سلامت روان و ژنتیک برام مهمه، و بخاطر همین مسائل مردد هستم که اهدائی بگیرم یا کلا صر ...

گلم چندسالته؟چندوقته اقدامی؟مشکلتون توی چیه؟من تنبلی تخمدان دارم بچه دارهم شدم بخاطر عفونت سقط شد نزدیک یه ساله بچه دارنمیشم بادارو فولیکول غالب دارم فقط دو دوره خوردم محرک

گلم چندسالته؟چندوقته اقدامی؟مشکلتون توی چیه؟من تنبلی تخمدان دارم بچه دارهم شدم بخاطر عفونت سقط شد نز ...

۳۷ ، در کل تخمک ندارم قبلا تمام راه ها رو رفتم ،تنها راهم همینه

آخی عزیزم به امید خدا اینبار به سلامتی باردار میشیو فارغ میشی، اگه مشکل عفونت بود الان چرا میخوایید آی وی اف کنید وقتی با داروی محرک فولیکول خوب دارید؟ 

برای پانکچر داروهای قویتری باید مصرف کنید

توای وی اف ژن معیوب نمیذارن

ببخشید شما چند سالتونه ؟ میشه بگید بچه ی اولتون چند سالشه؟

درسته ولی فکر نمیکنم از طریق بررسی ژن تو آزمایشگاه بشه سوابق روحی و روانی اهدا کننده رو بررسی کرد، باید مشاوره بشن پیش روانپزشک ... در کل افرادی مثل من دغدغه و نگرانی هاشون خیلی زیاده،خدا رو شکر شما مشکل خاصی ندارید

۳۷ ، در کل تخمک ندارم قبلا تمام راه ها رو رفتم ،تنها راهم همینه آخی عزیزم به امید خدا اینبار به سلا ...

اخه من مشکل ازادسازی دارم باید یکی باسوزن بکشه توسرنگ که اونم ای وی اف میخواد

ببخشید شما چند سالتونه ؟ میشه بگید بچه ی اولتون چند سالشه؟ درسته ولی فکر نمیکنم از طریق بررسی ژن تو ...

ژن معیوب نه من ندیدم خُداروشُکر توفامیلامون 

من ۱۹سالمه

بچه ام اگه میموند الان دوماهش بود توبغلم