2752
2734
عنوان

ی کاربر دروغگو دیگه پیدا کردم تو نی نی سایت😑😑😑😑 اسکرین میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7262 بازدید | 289 پست
اتفاقا اسی کار درستی میکنی وقتی دست این آدما رو بشه حداقل مث احمقا وارد تاپیکش نمیشیم دلمون براشون ب ...

بعد همه ب من میگن ب تو چ!!! خب هرکس کار زشتی کرد بگیم به تو چ ک هیچی دیگ

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیر همون تاپیک دروغش چند نفر گفتن واااای خوش بحالت وااای من فلان چیزو ندارم از 3 تومن بیشتر خرید نک ...

خب اونایی که حسرت میخورن مشکل خودشونه شما چرا حرص میخوری؟؟؟همون خود اون آدما به راحتی میتونن برن بقیه تاپیکاشو بخونن ببین راست میگه یا نه اینم اصلا راست بگه شرایط زندگی هرکسی فرق می‌کنه قرار نیست همه مثل هم باشند اونی که ازدواج می‌کنه باید قبلش به این درک رسیده باشه و شرایط خودش رو بدونه اگه نرسیده که اصلا ازدواجش اشتباهه اگه بخاطر یه حرف تو مجازی زندگیش به هم بریزه که فردا روز که مثلاً جاری یا خواهرشوهر یا..‌‌چمیدونم النگو بخره یا مبل عوض کنه که واویلاست 

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
2731
بیا  همین دروغ ایشون چند نفرو ناامید کرده؟ جلو عمل زشتو باید بگیریم

شما کار خوبی میکنید. همین دروغگوی باعث میشه زندگی ۱۰ نفر هم خراب میشه. آفرین جلوشونو بگیرید

کاربر پسر🔵 (با افتخار خاله زنک هستم )
فقط اونجا که گفته میدونم پول زیاذی نیست🙄🙄 چقدر عقده داشته بنده خدا مثلا میخواسته بگه برای ما این ...

واسه همین کار زشت و فخرفروشیش تاپیک زدم

چقدر کارش زشته

به مردمی ک پول نون شب ندارن و رابطه هاشون داغونه میگی 28 تومن خرید کردم نامزدمم نزاشت من حساب کنم و... 

اخی پول زیادی هم نیس😂😂

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   
من دروغی نگفتم ک هیچ وقت نگفتم باهاش خوش بختم  هرچیم گفتم واقعی بوده 😂😂😂

شمارو نمیگم ک گلم