2752
2734
عنوان

ی کاربر دروغگو دیگه پیدا کردم تو نی نی سایت😑😑😑😑 اسکرین میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7262 بازدید | 289 پست
دروغگو زیاد یکیش همین پربازدید کنیز رضا 

حالا علاوه بر اون همه تاپیکاش جنجالیه کلا اگه دروغه ک واقعا ذهن خلاقی داره😂😑😂

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اتفاقا اسی کار درستی میکنی وقتی دست این آدما رو بشه حداقل مث احمقا وارد تاپیکش نمیشیم دلمون براشون بسوزه کلی باهاشون همدردی کنیم 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2731

@ملکه70   از امیر عباس افتادیم 

شده سرونفیل 

همه جا هس  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
من بچه پاکیم خداروشکر خدایی دروغ میگن ک چی بشه

شما فکر میکنی یکی میاد دروغ میگه نامزدم 28 ملیون برام لباس خریده برای چی

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
ولی بردن ابروی یک نفر دیکه هم جزو کارهای گناه هست به منو شما اسیبی نمیزنه میتونیم وارد تاپیکشون نشی ...

ایشونو ک کسی تو واقعیت نمیشناسه پس مشکلی نیست

وای دروغ گفتن و پز دادن ب مردم بیچاره درسته؟ 

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
@ملکه70   از امیر عباس افتادیم  شده سرونفیل  همه جا هس    

وااای آره🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️