2752
2734
عنوان

واقعا شمالیا از دریا خسته میشین؟

487 بازدید | 53 پست

پنج ساله دریا رو ندیدم یعنی قسمت نشد مسافرت بریم همش با خودم میگم خوش به حال شمالیا تو بهشت زندگی میکنن واقعا خوش به حالتون . شما دریا و جنگل براتون عادیه واقعا ؟مگه میشه آدم این زیبایی براش عادی شه؟

ماهی خانوممم  

نه بابا 

ولی روزمرگی های زندگی نمیزاره زیاد بریم دریا و جنگل 

وگرنه طبیعت برای هیچ کسی عادی نمیشه به نظرمو

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شمالیا دریا دارن ما غرب کشوریم

کوهستان داریم

واقعا عاشقشم وقتی کوهارو میبینم اروم میشم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2731

شمالی نیسم از دریا بیزارم اصلا دوست ندارم حتی از کنارش رد بشم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

بله براشون عادیه... دوست من بچه لاهیجانن تهران زندگی میکنن سالی دو بار میرن لاهیجان فقط عید و عاشورا... میگه جنگل و دریا برای شما جذابه برای ما عادیه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
نه بابا  ولی روزمرگی های زندگی نمیزاره زیاد بریم دریا و جنگل  وگرنه طبیعت برای هیچ کسی ع ...

بالاخره اراده کنین میتونین برین دیگه مثل ما کیلومترها فاصله ندارین

ماهی خانوممم  

ما هم شمال بودیم نهایسالی دو بار بیشتر نمی رفتیم اونم به خاطر بچم

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94

اره هر چیزی که تو شهر خودت باشه برات عادی میشه 

مثلا کم مشهدم خیلی وقتا شده ک سالی یکبار یا دوسالی یکبار برم حرم 

ولی خیلیا دیدم ک ارزوشونه فقط بیان حرم🥺❤

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
بالاخره اراده کنین میتونین برین دیگه مثل ما کیلومترها فاصله ندارین

باور کن کار و زندگی نمیزاره وگرنه هرروز جنگل و دریا بودم😁

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜