2752
2734
عنوان

هیچوقت یعی نکنید عروس خوبی باشید

550 بازدید | 39 پست

من کردم شما نکنید..تازه عروسم..خانواده شورهرم تو روستان خداییش خیلی هوامو دارن بعضی وقتا قسط وام هامونو پرداخت میکنن..برای اینکه برادر شوهر۱۵یالم سختش بود بره مدرسه گفتم بیاد پیش مت(شوهرم ماموریت میره۲ماه ۲ماه خونه نیس)این بشر ب حدی شلخته اس ک روفرشیام کثیف شده..یبار کارتو دادمش خوراکی بخره خودم دم در بودم..یهو رفتم تو مغازه دیدم سیگار خریده..انقدررر از چشمم افتاده..یبار یجایی آجیل قایم کرده بودم رفته بود گشته بود پیداشون کرد و همشونو خورد..و اینکه شاغلم تا از سرکار میام باید رراش غذا درست کنم..بابام میگ چون خیلی احتراممو دارن هیچی نگم ولی واقعا خستم..دعا کنید نجات پیدا کنم..ب شوهرم نمیتونم بگم یبار بهش گفتم غوغا بپا کرد دعا کنید برام

خدایا شکرت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا صبرت بده اصلا تحمل شلختگی و ندارم

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
2731

من ک اصلا عروس خوبی نیستم خودمم میدونم

چون نیازی نیس عروس خوبی باشم

ولی همیشه سعیم اینکه همسر خوبی برای شوهرم باشم وسلام.

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

خودتون ازاون اول خاستین 

آخه این چه کاری بود کردی

بگو دیگه بزرگ شده میخام راحت باشه یه روزی تن و اندامم جلو چشمشه و دیگه بسه هرچی لطف در حقش کردم

برای حاجتم ۳صلوات بفرستید

خودت کردی،دیگه عزیزم.الانم کاری نمیتونی بکنی.

اگر چیزی بگی کل زحماتت دود میشه و میشی ادم بده.

بی تجربه بودی دیگه نباید این مسئولیت رو قبول میکردی

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2706