2733
2734
عنوان

کیا هرشب قران میخونن

160 بازدید | 17 پست

چقد میخونین؟؟؟

یا طبق نظم خاصی میخونین؟

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

توی قران خوندناتون منم یاد کنید بخدا ک راه دوری نمیره

خدا براتون جبران کنه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شه ...

وای ناز رز عزیز .

بس جور نشده .نتونستین برین.

دو روز پیش بود یادتون افتادم .

فکر میکردم رفتین دیگه نه تایپکی نیزنید ونه تو تایپکها میبینمتون.

ایشالا به حق واحترام امام رضا .زودتر کاراتون جور بشه برین کرمانشاه.

یا امام غریب.این اسی هم مثل شما غریبه .دستش رو بگیرین وکمکشون کنید.الهی امین

وای ناز رز عزیز . بس جور نشده .نتونستین برین. دو روز پیش بود یادتون افتادم . فکر میکردم رفتین دیگ ...

الهی فداتشم عزززیزم مرسی یادم بودی دعاگوتم از دور اگه تاپیک نزدم دلیل بر بی وفایی ندون خداشاهده همیشه نفر اول لیست دعامی

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

اگه میدونستید در چ حالیم برام خون گریه میکردین

توروخدا منو از دعاتون دریغ نکنید

دوستای گلم منم ازتون التماس دعا دارم واسه باردار شدن منم دعا کنین هر وقت قران خوندین و دعا کردین منم دعا کنین.....انشالله حاجت روایی همگی تون هم‌...منم خودم دعا و قران میخونم شاید شماها برام بخونین خدا قبول کنه

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  

توروخدا تو قران خوندناتون منم یاد کنین دعا کنین زودتر همه چی درست بشه دل بابا نرم بشه منو عشقم بعد این همه سال سختی به خوبی و خوشی به هم برسیم🥺💞

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️

هر روز یه جز میخونم 

اگر شرایط نداشته باشم نه دیگه 

سوره های یس حشر واقعه و ..هر شب میخونم 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤