2752
2734
عنوان

دلم پره از دست خواهرشوهرم

452 بازدید | 49 پست

بچه ها اول بگم ک خانواده شوهر من کوخی نیستن، خیلیم باهام خوبن البته پشت سرم نمیدونم چجورین ولی از یه موضوع خیلی دلم پره. خواهرشوهرم خیلی رومخمه، خونه مادرشوهرم ک دعوتیم دست ب ظرفا نمیزنه، از وقتی حامله شد ک بهانه کمردرد و فلان درد میاورد بعد غذا دراز میکشید ظرف نشوره، حالا هم ک بعد غذا بهانه بچشو میاره خابش میاد، نق میزنه کوفت میزنه خدافظ ما بریم خونمون... آدم اقد احمق.. بخدا مرگمه دعوتیای خونه مادرشوهرمو برم چون عادت کردن من مثه احمقا هستم ک ظرفارو کمک بدم، تو این چندسال ک عروسشونم تاحالا یادم نمیاد ازدونفری ک ظرف میشورن یکیش من نبوده باشم، حتی مادرشوهرم واقعی نمیگه نمیخاد اینبار شما نشورین، عادت کردن همیشه من بشورم. ب دختر خودش ک میگه برو بچت اذیت میکنه ب من نمیگه برو تو خیلی همیشه کمک میدی. اینگم بگم وقتی میان خونم نمیذارن ظرف بشورن میگم مهمونن باشه بهشون خوش بگذره، ظرفارو میذارم ماشین ولی خونه خواهرشوهرم ک دعوتی باید وایستم ظرف بشورم، ماشینم داره ولی انگار دکوری خریده احمق. من معتقدم مهمون باید میره جایی بهش خوش بگذره وگرنه ظرف شستنو خونه خودشم میتونه انجام بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هربار ب خودم میگم اینسری میرم فقط میشینم فایده نداره باز مثه احمقا میرم کمک میدم. خیلی عصبیم، خواهرشوهرم همیشه در میره ب هربهانه و اصلا کمک نمیده، خیلی زشته ک همیشههههه من پای ثابت ظرف شستن باشم. خونه ماهم ک میاد دست ب سیاه سفید نمیزنه‌. یا الاف خورد و خوراک بچش میکنه خودشو یا هرچیز دیگه. بدم اومده ازش ک منو ساده فرض کرده. 

2731

خودت مقصری عین خدمتکار فوری میپری میری پشت سینک توم بشین خودتو بزن ب اون راه وقتیم میان صداشون کن بگو ماشین خرابه یا قرص ایناش تمام شده بیاین کمک 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
تقصیر خودته. خونه خواهر شوهر دیگه چرا میشوری ؟

چون احمقم.روم نمیشه برم بخورم بشینم وقتی میبینم مادرشوهرم داره میشوره میگم زشته. خواهرشوهرکوچیکم دارم اونکه ی تنبل بی خاصیته ک حتی خونه ما ک خونه داداششه عارش میاد ی بشقاب بذاره جلو کسی

جاری نداری؟ خونه خواهر شوهرت جمع کن ظرفارو بگو فلانی جون ماشینو روشن کن ظرفارو بشوره بعدم برو بشین. در مورد بچه حق داره بچه نق نقو اعصاب آدمو خراب میکنه منم گاها نمیتونم کمک کنم

2706