2733
2734
عنوان

یه پنکه کوچیک برداشتم بچه نیوفته?

92 بازدید | 12 پست

دیشبم هی  خواب سقظ میدیدم الان حس بد گرفتم ترسیدممم....نمیدونم پنکه چند کیلوعه شاید شش

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال توروخدا من تشک دونفره تخت جا بجا میکردم خونه تکونی کردم انقدر چیزای سنگین بلند میکردم خداروشک ...

خدایی?ترسیدم یهو...اخه دو روزی کشاله رونم درد میگیره و شکمم سفت میشه یه درد کوچیک میاد تزسیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2731
خواب سقطم تو بارداری طبیعیه من همش خواب میدیدم رفتم دستشویی همینجور خونه که میاد حداقل هفته ای ۲بار ...

من اگه ده روز یبار یه ذره حس کنم که ترشح دارم تا نگا کنم ببینم خونه یا نه قلبم میریزه😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایی?ترسیدم یهو...اخه دو روزی کشاله رونم درد میگیره و شکمم سفت میشه یه درد کوچیک میاد تزسیدم

اره بخدا میرفتم رو صندلی لوستر تمیز میکردم بعد میپریدم پایین ۶ماهمم بود الان ی وقتا میگم چرا عقل نداشتم واقعا اگه چیزی میشد چی ، جالتر اینه ک نزدیک ۴سال منتظر بودم وقتی ک اصلا تو فکر بچه نبودم یهو فهمیدم باردارم منظورم اینه ناخواسته نبود ک بگی مخصوصا اینکارارو میکردم روتین کارامو انجام میدادم اصلا انگار نه انگار ک حاملم 

پسرم 👶🏻 قلبمه ❤️ خدایا شکرت
من اگه ده روز یبار یه ذره حس کنم که ترشح دارم تا نگا کنم ببینم خونه یا نه قلبم میریزه😐

انقدر خودتو اذیت نکن استرس ک از هرچیزی بیشتر برای بچت مضره من همیشه ورد زبونم این بود خدا خودش داده خودشم مواظبشه 

اره بخدا میرفتم رو صندلی لوستر تمیز میکردم بعد میپریدم پایین ۶ماهمم بود الان ی وقتا میگم چرا عقل ندا ...

من باز اصرار داشتم به سقط حتی قرص خریدم مادرم نذاشت.تا همین سه هفته پیشم میگفتم یکاری کنم بیوفته.الان حس دلسوزی دارم میترسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من باز اصرار داشتم به سقط حتی قرص خریدم مادرم نذاشت.تا همین سه هفته پیشم میگفتم یکاری کنم بیوفته.الا ...

خوبه که مادرت نزاشت بزار وقتی بیاد دلتو میبره 

تکوناشو حس کردی تاحالا؟

خوبه که مادرت نزاشت بزار وقتی بیاد دلتو میبره  تکوناشو حس کردی تاحالا؟

نه هنوز 16 هفته س فقط خودشو سفت مبکنه مث توپ میشه حس میکنم کجاست.تکون نفهمیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه هنوز 16 هفته س فقط خودشو سفت مبکنه مث توپ میشه حس میکنم کجاست.تکون نفهمیدم

اولا همینجوره از ۲۲،۲۳ قشنگ تکوناشو میفهمی اونوقته ک روزشماری میکنی فقط بیاد من کلی فیلم از تکون خوردنا و سکسکه کردنای پسرم دارم قشنگ شکم کجو کوله میشه😍

اولا همینجوره از ۲۲،۲۳ قشنگ تکوناشو میفهمی اونوقته ک روزشماری میکنی فقط بیاد من کلی فیلم از تکون خور ...

شکمم ندارم اندازه پرتقال تامسونه بچه میگم رشدش کم نباشه......چون ورزشکار بودم شکم تختی داشتم برا خودم معلومه که زیر دلم قلمبه شده بقیه نمیفهمن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40