2752
2734
عنوان

گردن درد نشانه بارداریه؟!

105 بازدید | 24 پست

ممنون میشم بگید

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

🙄

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواهرم گردن درد شدییید داشت، بردنش اورژانس آمپول بزنه، دکتر اورژانس گفته بود قبل آمپول یه تست بارداری بده، و داده بود و باردار بود

همون تغییری باش که میخوای تو نی نی سایت ببینی! تو خوب باش، تو سنگین باش، تو مهربون باش، تو واسه بقیه وقت بزار... نزار خوبا تموم شن لنتی😉❤

نه عزیزم 

ببین ممکنه کسی باردار باشه ویارای عجیب داشته باشه مثلا یه بنده خدایی میگفت مچ درد داشتم تو کل بار داریم .اما این دردا علامت معمول و رایج بارداری محسوب نمیشه

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!

نه

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
عقل خودت به نظرت نشانه بارداریه؟؟؟؟؟ چندسالته؟

تو نت سرچ کن گردن درد علائم بارداری دکتر ارسلان گلشنی/بنظرم بدون توهین هم میتونی بگی اطلاعات کافی نداری 

همون تغییری باش که میخوای تو نی نی سایت ببینی! تو خوب باش، تو سنگین باش، تو مهربون باش، تو واسه بقیه وقت بزار... نزار خوبا تموم شن لنتی😉❤
گرفتگی عضلات میتونه نشونه لانه‌گزینی باشه

دقیقا