2752
2734
عنوان

خواستگاری زنونه

216 بازدید | 23 پست

واقعیت تو شهرما رسمه اول قبل خواستگار خانومای خانواده پسر میان تادخترو ببینن بعد پسنیدن جلسه بعدی پسرو میارن

در واقع من درست نمیدونم همچین چیزی رو ولی چون اینی که امروز هماهنگ کردن موقعیتش خوب بود منم نگفتم نه ، درواقع اصلا خواستگاری نیست چون معرف معرفی کرده فقط قراره بیان منو ببینن

حالا من استرس دارم..چون تجربشو ندارم مامانمم بدتر از من بعد میشه بگید چه لباسی بپوشم؟سر باز باشم یا شال؟فکر میکنم خانوادشون مذهبی باشه

بعد ک اومدن از اول باشم؟یا بعد مدتی بیام؟پذیراییم منم بکنم؟هیچی نمیدونم واقعا🥲

حرف چیزیم بزنم یانه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم یه شال بزن ولی پوشیده زیادنکن شومیز شلوار بپوش اگ داری بعدهرسوالی پرسیدن جواب بده استرس نداره ماهم همینه رسممون اول خانما میان بدون پسر پسندکردن دخترو پسرومیارن ان شالله هرچی خیره   

2731

لباس مناسب بپوش باز نباشه 

اما موهات رو دوست داشتی باز براز 

آرایش خیلیییی ملایم قدری که صورتت مرتب باشه

پذیرایی شما نکنی 

بمون اتاق تا صدات کنن بعد بیا پیششون 

ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...

شومیز و شلوار 

کت و دامن 

پیراهن بلند و... 

اگه راحت نیستی حجاب بزار،  البته ممکنه بگن مگه عیبی داره حجاب میزاره

از اول بیا سلام و علیک کن 

مثل خواستگار نبین 

انگار مهمون زن عمو و...  ات اومدن 

اگه خواهر نداری کمکت کنه پذیرایی خودت کن

هر جور که خودت تو جمعای زنونه هستی باش، یه شومیز شلوار بدون روسری به نظرم خوب باشه، باش دیگه از اول اگه خواهر داری بذار اون پذیرایی کنه وگرنه به نظرم خوب نیست مامانت همش بیاد و بره خودتم معذب میشی اونطوری بهتره خودت پذیرایی کنی . اگه ازت سوال کردن جواب بده

اصلا به خودتون سخت نگیرید . پذیرایی انچنانی لازم نیست.میوه و شیرینی روی میز باشه . ولی شربت تعارف کنین.

هر طور راحتی همونطور باش .شومیز و شلوار بهترین گزینه است با یه شال ،باز روی سرت باشه

یه شومیز شلوار بپوش بدون روسری 

از اول هم باش

پذیرایی ابجی اگه داری اگه نه بیشتر مامانت شما هم کمک مامان باش 

سنگین رنگین خوش رو خوش اخلاق 

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند

یه شومیز و شلوار بپوش (با شلوار جین هم قشنگ میشه)

تیپت ن  خیلی خونگی و راحتی باشه ن خیلی رسمی 

موهاتم اگه بلند دو طرفه خوشگل بباف یه شال شل بنداز ک فقط رو سرت باشه چون مذهبی هستن

مودب و صمیمی برو استقبالشون

با تسلط  و اعتماد به نفس هم پذیرایی کن و کنارشون بشین 

اراسته باش

زیاد نخند 

لباس لخت وباز نپوش 

یه بلوز شلوار معقول تو خونه ای  بپوش با شال 

وقتی اومدن جلو در حال وایسم بهشون خوشامد بگو

و از قبل میوه وچایی ...آماده کرده باش وبزار تو اپن خونتون ک بتونی مدتی کنارشون بشینی 

ودر کل همین

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣