2733
2734

فارسی یا لاتین ؟کدوم رو‌میپسندین؟

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فارسی

هنوزم میخرن؟یا خز شده؟

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
فارسی ولی خب همه جا هست من خودم اسپندشو دارم 

منم اسپندشو‌خیلی دوست دارم

میخوام بدونم خز شده یا میخرن؟

من بدون تکست دوست دارم

پس هنوزم طرفدار داره

عمده قیمت مناسب پیدا کردم برای مغازم نمیدونم بیارم یانه

پس هنوزم طرفدار داره عمده قیمت مناسب پیدا کردم برای مغازم نمیدونم بیارم یانه

آره بیار

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
نه قشنگه از گل گلی و بلوری و طرحدار شیک تره همیشه زیبایی خاص خودشو داره

پس سفارش بدم

پس هنوزم طرفدار داره عمده قیمت مناسب پیدا کردم برای مغازم نمیدونم بیارم یانه

واقعا بدون تکست پیدا کردی ؟

خدا خیرت بده به منم معرفی کن خیلی دنبالش گشتم

همه جا تکست داره

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

فارسی هاش جالب

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊