2733
2734

چجور از صبح تا شب پشت مردم غیبت میکنید حرف مفت میزنید

دل میشکنید 

حق الناس میخورید

مسخره میکنید خدا یادتون نیس

بحث حجاب که میشه بحث نامحرم محرم که میشه همه میشن مریم مقدس که نه خدا میگه گناهه

به نظرم تا زمانی که باطنتون رو درست نکنید ظاهر درست نمیشه

نصف اینایی که خدا رو قبول دارن خدا قبولشون نداره چون مثل سیب گندیده این که بیرونشون سالم داخلشون خراب 

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

ما همه ش برامون مهمه اینا با هم منافاتی ندارن دوست عزیز 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا خودت آدم کاملی هستی 

نیستم ولی ادعا ندارم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
شما خودتم به حرفات عمل نمیکنی الان هم تهمت زدی هم بی احترامی کردی

به کی تهمت زدم؟

الان خودت در مورد ایرانی ها همچین قضاوتی کردی،ولی آدم بی شعور تو همه جای دنیا پیدا میشه،ربطی هم به پیشرفت نداره

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊

اتفاقا با معرفتتراز ایرانی جماعت نداریم 

دوربریای خودت اینجورین؟ بقیه اینجوری نیستن دوربریاتو عوض کن

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨