2752
2734
عنوان

خیلی پشیمونم از ازدواج با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1491 بازدید | 83 پست
ن اونطورم نیست کلا آدم توقعی نسبت ب همه و برعکس خودم و من واقعا قبلا اینو نفهمیدم من چون دیدم آدم خو ...

میدونی من اینو همیشه قبول دارم بهمم ثابت شده ادما ممکنه تو همه ی نقشایی که دارن خوب نباشن مثلا یه پسر شاید پسر خوبی برای خونوادش باشه ولی همسر خوبی نشه یا ممکنه پسر خوبی برای خونوادش نباشه اما پدر خوبی برای بچش باشه کلا رو حساب اینکه خودساخته بوده و حامی خونوادش بوده نباید توقع داشت پس حتما همسر خوبیم هس ،حالا دیگ بچه داری بهش بگو بخاطر بچه برین مشاور

کاش یه جوری تغییر رویه بدی . به بهانه های مختلف نشون بدی خونواده ت دوستش دارن . مثل پسر و برادر خودش ...

کاش آدم صبوری بودم و می‌تونستم جواب ندم ببین اخلاقای خوبم زیاد داره ک خیلیا از دوز حسرتمو میخورن ولی توقعی بودن و بی چشموروییش زده همه چیشو پیشم داغون کرده بعد از پنج سال هم زندگی هنوز ی مادرم زنگ میزنه تا یچی میشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میدونی من اینو همیشه قبول دارم بهمم ثابت شده ادما ممکنه تو همه ی نقشایی که دارن خوب نباشن مثلا یه پس ...

پذر خیلی خوبیه برا بچش خیلی فقط اینک زیادی در توقعه و بی چشمورو زده همه چیشو نابود کرده 

من ک اصلا فکر طلاقو و اینچیزا نیستم چون خوبی هم زیاد داره و همه از دور حسرت میخورن ک شوهرم آرومه فلا ...

اگه به فکر طلاق نیستی اصلا باهاش سر خونواده ت کل کل نکن. جواب نده . به خدا لج میکنه .‌بدتر میکنه . هر کسی خونواده ش و دوست داره . ولی چاره ای نیست .‌بزار گاهی دوتا حرف هم بزنه.  خودت و چون طرف  خونواده ت  نشون دادی این حساس تر شده.  

2731
اگه به فکر طلاق نیستی اصلا باهاش سر خونواده ت کل کل نکن. جواب نده . به خدا لج میکنه .‌بدتر میکنه . ه ...

ازه دیگ ولی خانوادم خیلی خوبن خیلی پشتمن برا همین نمیتونم حرفی راجبشون بشنوم 

کاش آدم صبوری بودم و می‌تونستم جواب ندم ببین اخلاقای خوبم زیاد داره ک خیلیا از دوز حسرتمو میخورن ولی ...

اخلاق های خوبش چیه؟ 

آخه اینکه هی زنگ میزنه به مامانت ایراد کوچکی نیست . آخه این جوری میخوای برای خونواده ت ارزش قائل بشی ، ازشون دفاع میکنی ، این عصبی میشه بهشون زنگ میزنه  بدتر  تنشون و می  لرزه. بهت بر نخوره .‌آیت چه مدل احترام به خونواده ست آخه  

پذر خیلی خوبیه برا بچش خیلی فقط اینک زیادی در توقعه و بی چشمورو زده همه چیشو نابود کرده 

پس حتما بخاطر بچش میاد مشاور مشکلتون چیزی نیس بخوای به جدایی فک کنی البته حرفتم این نبود که جدایی بخوای اگه اهل درست کردن باشه همه چی حل میشه مشاوره رفتن خالی فایده نداره طرفت باید بخواد که ارامش ایجاد بشه تو خونه وگرنه هزارجلسه هم برین اما اهل درست کردن چیزی نباشه نتیجه نمیده

اخلاق های خوبش چیه؟  آخه اینکه هی زنگ میزنه به مامانت ایراد کوچکی نیست . آخه این جوری میخوا ...

از همین آتیش میگیرم میگم چرا زنگ میزنی آخه خودتو از چشم میندازی مامانم استرس میگیره نمی‌دونم ب کی شکایتشو کنم ک آدم بشه آخه بهش میگم بااین سن برا چیزای پیش و پا افتاده زنگ میزنی ب مادرم خجالت نمی‌کشی لامصب ابرو خودتو می‌بری چون میفهمن چجوری هستی 

ک گفت طلاق آخه 

راست میگه . این راهی که داری میری خدانکرده آخرش همونه . گناه داره تن بچه هم می لرزه . بجه چه گناهی کرده.  بچه دار میشید بعدا یادتون میفته به درد هم نمی خورید؟ بچه ها گناه دارن 

2706