2733
2734

توروخدا بچها من خیلی آدم عوضی و بدرد نخوری هستم کلاس یازدهم تجربی هستم‌ مدرسمم نمونه دولتی هست امسال ۵٠ ملیون خانوادم خرجم کردن مشاور و کلاس کنکور و نهایی گرفتن و.. 💔😔😭😭😭😭😭

بچها من با امروز و فردا کردن هیچی نخوندم از هیچی استفاده نکردم حرف مشاورم گوش نکردم کاش بمیرم نخوام شرمنده خونوادم بشم دعا کنید امشب بخوابم بیدار نشم توروخدا توروخداااا😭😭😭آخه بابام کارگره به سختی پول جور کرد الان هرروز میگه بابا بخون بزار ینفر از خانواده ما نام دار بشه... 💔😭

نمیدونه دخترش همش تو گوشی داره با پسر چت میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودت ک متوجهدای اشتباه میکنی همه این پسرا میرن . ولشون کن  برو بشین پا درست پسر مردم برات اینده نمیشه.

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

خب بشین بخون دیگع 

من ارزوم بود خونوادم واسه درس و کنکورم اینجوری خرج کنن منم به یه جایی برسم 

ولی چون پول نداشتن نه کلاس رفتم نه مشاوره نه کوفت و زهرمار آخرشم رتبه کنکورم بد شد 

تو ک امکانات داری استفاده کن 

ایشالا موفق میشی 💜

میرسد روزی به پایان هر غمی...🦋💕🌱
خوب دختر خوب بشین بخون  اینجا یه مشت الاف دارن می چرخند

وقت نیست دیگه سه روز دیگه امتحانام شروع بین همشون یک روز وقته 😭😭 من از هر کتاب دوسه درس اصلا نخونده دارم