2752
2734

میگم چن وقت پیش اومدم گفتم که قراره برم تبریز واسه دیدن دوس دخترم چی ببرم،حالا بعضی هاتون یه چیزایی گفتید،میگم واقعا چی ببرم گل ببرم از تهران تا اونجا خراب نمیشع،یا مثلا چیز کیک کع اون خیلیی دوست داره،که فک کنم خراب میشه،نمیدونم چی ببرم😔

خوب از اونجا بخر که خراب نشه

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بابا صبح میرسم اونجا ساعت ۸؟ چی بخرم؟

میخای بری خونشون؟

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ی عدد ماشین ببر خراب نمیشه 😁 تو تبریز گل پیدا نمیشه😐

از تبریز باقلوا با خودش بیاره برا خانوادش فقط😂چیزی نمیتونه ببره فقط می‌تونه بیاره😂

از تبریز باقلوا با خودش بیاره برا خانوادش فقط😂چیزی نمیتونه ببره فقط می‌تونه بیاره😂

ی دسته گل بگیر با ساعتی ، دستبندی و...

هزار تا چی میشه گرف

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
نه بابا،میخوام برم ببینمش برگردم

واقعا مردم چه کارهایی میکنن بخاطر دوست دختر که معلوم نیس بمونه یا بره میخای بری ی شهر دیگه اونم هشت صبح که آدم تازه چشاشو وا کرده تازه کادو هم بخری😐

نمی‌دونم والا ی عطری چیزی بخر

ی دسته گل بگیر با ساعتی ، دستبندی و... هزار تا چی میشه گرف

خوب میگه دست گل قیمت کرده گفته ۲ میلیون😂

آره ساعت هم خوبه عطر هم میشه گرفت 

خداییش ببین ساعت ۸ صب میخاد بره پیش دوست دخترش ی شهر دیگه به نظرم برید باهم صبحونه بخورید وسط پارک😂

خوب میگه دست گل قیمت کرده گفته ۲ میلیون😂 آره ساعت هم خوبه عطر هم میشه گرفت  خداییش ببین ساعت ...

۸صبح اخه🤢🚶‍♂️

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵