2752
2734

رفیقم بود ،دختره ، ۶ سال رفیق بودیم این یک ماهه تقریبا دیگه هیچ حرفی بینمون ردوبدل نشد ، آخرین بار تو کلاس دیدمش گریه میکرد غرورم نزاشت باش اشتی کنم، دختر احساسی ای هس ، اونی که این دوستیو خراب کرد من بودم ، بخاطر اینکه یکم‌اخلاقش رومخم بود خیلی بد باهاش حرف زدم و کات کردم این دوستیو که بعدش خیلی اصرار کرد اشتی کنیم منم خیلی جدی گفتم نه ، الان تقریبا یک ماه گذشته ، وقتی تو کلاس میبینمش دیگه اون دختر سابق شاد نیست! قبلنا خیلی انلاین میشد و خوشحال بود وقتی با من دوست بود ، درضمن افسردگی هم داره که واقعا تاجایی که تونستم کنارش بودم ، بنظرتون چکار کنم؟ مقصر من بودم 

دلم نمیخاد غرورمو له کنم ولی میگم من از نون نمکش خوردم از همه لحاظ با من بود حیفه نامردی کنم درحقش

چی بهش بگم ؟ لطقا منطقی جواب بدین

این غروربزارکنار،خیلی توب دوستتونودرک می کنم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرهدفه🙂باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.

میدونستی حق الناس به گردن شما 

اگه دلشو شکسته باشی 

میگی افسردگی داشته کنار تو شاد بوده 

چرا تو مخته؟

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
میدونستی حق الناس به گردن شما  اگه دلشو شکسته باشی  میگی افسردگی داشته کنار تو شاد بوده& ...

بعضی اخلاقاش بچگونس منم تحمل نمیکنم ، خیلی لجبازم بخاطر لجبازی خودمه ک این همه اتفاق افتاد

چرا

اینکه به خاطرچندتااخلاق یهو کسیو کهنسال باهم بودید و ول کنید که اینطوربشه...

کمکش کنید که اخلاقشان ترک کنه

اخلاقای بدوشمام دارید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرهدفه🙂باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
چی بهش بگم که هم پورو نشه هم خوب باشه؟ نمیخام فکر کنه خیلی بفکرشم و اویزونشم

خیلی عادی بگید واینقدر خودتون دست بالانگیرید بااحترام

نوجوون هستید یاجوون؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط میتونم بگم نمی ارزه....

اگر واقعا دلت پیششه

واقعا سر چیز بیخودی تمومش کردی

واقعا هیچکس برات اون نمیشه 

نمیگم برگرد ولی حداقلش اینه به ارزش و حرمت رابطه‌ای ک داشتید

برو و باهم حداقل درحد یک سلام علیک خوب شید

مطمئن باش یه روزی خدایی نکرده اتفاقی بیوفته

دیونه میشی از حسرتش