2733
2734

من تو سنوگرافی رشد جنینم ۳۶ هفته هستم تو سنوگرافی ان تی حساب کردم ۳۴ هفته هستم الان کدوم سن دقیق جنینه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سلام عزیزم انشالله این هفته های باقی مانده رو سلامت طی کنه و سلامت بغلت بگیری‌‌‌‌‌میشه اگه یادت موند منم دعا کنی دوباره باردار بشم اسمم سمانه خیلی دلشکسته ام...

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
حتما عزیزم انشالله به زودی به آرزوت برسی و نی نی رو بغل کنی😍

الهی آمین انشالله خدا از دل و زبونت بشنوه...حامله شم‌منم

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
عزیزم چرا رشد نمیکرد؟ وزنش یک کیلو تو هفته سی الان تپله دخترت؟ 

نه عزیزم دختر منم هفته ۳۲ ۱۲۰۰ بود دکتر خیلی ترسوندم خیلی تخم مرغ و قرص ویتامین خوردم وقتی ۳۵ هفته و سه روز بودم زایمان کردم ۲ کیلو بود زردی گرفت تا اوردم خونه ۱۹۰۰ بود الان چهار سالشه وزنش دوازده و هفصد قدش ۱۰۰ ریز نقشه ولی بردمش دکتر میگن خوبه آزمایششم خوبه ولی کلا ریز نقشه دیگه ولی هوشش خدا رو شکر و عملکردش ضعیف نیست شمام خودتو تقویت کن غصه نخور هرکسی یک هیکل و وزنی داره مهم هوش و استعداده

نه عزیزم دختر منم هفته ۳۲ ۱۲۰۰ بود دکتر خیلی ترسوندم خیلی تخم مرغ و قرص ویتامین خوردم وقتی ۳۵ هفته و ...

الهی خدا حفطش کنه برات

من شریان رحمی دارم دکتر گفت خونرسانی ضعیفه قرص آسپرین میخورم

میخوام لیدی میل بخرم تا یکم بیشتر وزن بگیره 

مهم سلامتیشه انشاالله صحیح وسالم بیاد بغلمون🙏🏻

راستی چرا اینقد زود زایمان کردین