2752
2734
عنوان

بچه ای که پدرومادر طلاق میگیرن

129 بازدید | 25 پست

پیش یکی از والدین زندگی میکنه تنهایا با پدربزرگ مادربزرگ

شرف داره تو میدون جنگ بزرگ شدن که تهش میشه مشکلات عصبی و روانی شدن و کمبود اعتماد به نفس و تو سری خور شدن و دست بزن پیداکردن و تیک عصبی و....

خودم تجربه کردم خیلی از بچه های فامیلو هم دام میبینم که واقعا طبیعی نیستن دیگه

آره منم پدر مادرم جدا شدن خیلی با آرامش بیشتری زندگی کردیم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا مثل من که تو سن کم ۱۰ساله افسردگی دارم کلی تیک عصبی دارم دستام شدید میلرزه توهم میزنم و دوقطبی شدم و......

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2731

باشه ولی تو میخوای بگی اینهمه سختی هیچی نبود؟

فکر میکنی بزرگ شدن تو محیطی که یکی نونتو بده یکی آبتو یکی جای خواب آسونه؟

رسما به کل دنیا بدهکاری چون همه یه حقی به گردنت دارن 

پدرو مادر یه چیز دیگه نباید بچشونو فراموش کنن

ولی بعصی وقتا اگر بزارن برن دیکه برنگردن خیلی به نفع اون بچه هست

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
شما اینجور میگین که بتونین ول کردن بچه هاتون اینجور لام پوشونی کنین

دو نفر جدا میشن بچه پیش یه نفر میمونه و طرف هرازگاهی بهش سرمیزنم 

مدریا مادری که کلا ولت کنه فک کردی باهاش زندگی میکردی والد خوبی بود؟

شما اینجور میگین که بتونین ول کردن بچه هاتون اینجور لام پوشونی کنین

عزیزم من خودم بچم بچم کجا بود

من دوستم بچه طلاق شب طلاق مادرپدرش ازخوشحالى گريه ميكردميگفت روانم كلابهم ريخت به خودارضايى قرص قلب روى اورده بود بخاطردادبيدادروى اورده بودبه يه پسرمحبت ببينه و تاخودكشى رفت نامه نوشت دادبه دوستاشامابعدطلاق پدرمادرش دخترازگل شگفت انقدرحالش خوب من ميگفتم طلاق نگيرن بهترميگفت نگوتوروخدا