2733
2734

نوشته بود ۳۶بار سوره توحید خونده بشه من گفتم کسی هست مثل من چشم انتظارن بگن به نیتتشون بخونم شمام برام دعا کنید از ته قلبتون برای  منو همسرمم دعا کنید حدا بهمون بچه بده خدا ب دل منو شوهرم نگا کنه ❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله عزیزم ممنونم منم از دعای خیرت بی بهره نزار خییییییییلی محتاج و چشم انتظارم🥲♥️

سپرده ام دستت خودم را سپرده مادام العمر❤برای بچه دار شدنم دعا کن خیلی به دعات احتیاج دارم دوست خوبم ♥️ارزوم اینه تیکر بارداری بزارم این زیرو براش ذوق کنم♥️
2731

من منتظرم دوساله خسته ام انشاالله خدا دامن شما و من و همه منتظران رو سبز کنه 🌹دعا کن این ماه باردار باشم 🌹

یه خانومی ام که عاشق آقامونم 😍 بیشترین علاقه ام کتاب خواندن و آهنگ گوش دادنه 🎧📘 و چیزای که باعث ناراحتیم میشه حرفای دیگران پس موقع جواب دادن به من مواظب حرف زدنت باش ممنون☺️
انشالله ک بحق امام رضا دامنتون سبز بشه و صاحب فرزند صالح و سالم بشید برا منم دعا کن مامان شم

حتما عزیزدلممم انشاالله در حق عم دعا کنیم همین ماه هممون باردار باشیم❤️😍