2733
2734
عنوان

خدایا...حالم از عمم بهم میخوره

527 بازدید | 20 پست

خدایاا...من در عجبم چطور رفت حج بخدا خوده ابلیسه چطور رفت حج چطور چطور

آخه آدمی که یک خانواده و زندگی رو خراب می‌کنه دروغ میگه مسخره می‌کنه ظلم می‌کنه چطور به این بگیم حاج خانم بلقرآن که حج و خونه خدا حرمت دارههههه

دارم دیونه میشم مدتیه به ذهنم افتاده کارای عجیب عمم از اون پارچه تیکه تیکه شده که به مادرم داده بهش گفت برات پارچه گرفتم این اضافه هاش گفتم کم‌نباشه و پارچه اصلیه رو دادم دست فلانی بهت بده 

ولی هیچ وقت اون پارچه دست ما نرسید

چرا اینکارو کرد ..اینم بگم خودشون اهل دعا نویس و موکل واینجور چیزاس 

من عروسش بودم الان دارم جدا میشم الان دارم فکر میکنم نمی‌دونم چرا واقعا موقعی که پیششون بودم ازشون میترسیدم اون همه تحقیر توهین اون همه ظلم چطور من چیزی نمیگفتم اصلا انگار دهنم قفل بودم 

خدایا چقدر عذابم داد این زن ازش نگذر😭😭😭بخدا خودمم دلم برای خودم میسوزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اووفدخبر نداری مادرشوهر من هر چی عفریته تر میشه سجده هاش طولانی تر شب زنده داری و نماز شب ش  بیشتر میشه 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
باهاش رفت و آمد نکنین خودتو اذیت نکن

بخدا ما سالی یکبار می‌رفتیم اصلا نمی‌رفتیم یهو خودش اومد نشست خونمون به خانوادم گفت الا بلا دخترتون بدین خانوادم راضی نبودن نمی‌دونم بعد از اون پارچه که بهشون داد چطور راضی شدن

یعنی جادوگره این زن!!؟

منم مثل شمام دقیقا منتهی تنهاتر از شما.....بعد فوت مادرم از سر تنهایی زیاد سعی کردم بهشون نزدیک بشم ولی ضربه های بدتری ازشون خوردم وترجیح دادم تو تنهایی خودم بمونم

خداروشکر شرش از زندگیت کم شده. به نظرت هرکی میره حج حاجی میشه؟

اره بخدا الان یاد گذشته میوفتم دلم بشدت برای خودم میسوزه چقدر بهم ظلم میکرد اتفاقاً میومدم اینجا درودل میکردم هیچکس باورم نمیکرد تا این حد غیرقابل باور بود💔💔💔

چه طور میتونه همچین ادمی باشه !

به خدا من برادرزاده م سه ماه دیگه به دنیا میاد ، از الان اینقدر عاشقشم که نگو با اینکه ترم اخر دانشگام و خرجمم زیاده و از خودمم درامد ندارم ولی تا یه پولی دستم میاد میرم براش عروسک و لباسای مختلف میگیرم ، شده عشقم .

ولی نمیدونم چرا عمه های ماها اونجوری بی احساس بودن