2752
2734
عنوان

شوهر پولدار ولی خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 37 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بابای منم خسیسه‌ . من ازدواج کردم شوهرم واقعا دست و دل بازه حتی برا خانواده ی من. ولی بابامو تو عمرم ندیدم یه پنجاه هزار تومنی  با خوشی بده به مامانم. یعنی هر وقت پول بده باید کلی دعوا کنه غر بزنه اشک مامانمو دربیاره بعدم ۵۰ تومن بده اونم شاید. همه ی لباسای مامانم افتضاحه یعنی یه روسری بخری همش غر میزنه که برا چی خریدی. این مردا هیچ وقت درست نمیشن به نظرم 

2731
اینو واقعا نمیدونم استاتر گفته بود  منم فکر کردم میتونه در کل خسیس را باید مدام ازش بگیری یه ...

با بحث هایی که میکنه چه کنم منت هایی که بعدش میزاره 

و دائم میپرسه چی خریدی چقدر دادی چقدر ندادی چقدر فلان کردی پول برا چی میخواهی و.......

با بحث هایی که میکنه چه کنم منت هایی که بعدش میزاره  و دائم میپرسه چی خریدی چقدر دادی چقدر ندا ...

کلا واسه خسیس باید کر شد 

بهشون بگی کلیه و قلب و خونت را بده راحت تر میپذیره تا بگی پول بده 

درمان نمیشن راه حل شون سازش و مدام پول گرفتن و...  هست

کلا واسه خسیس باید کر شد  بهشون بگی کلیه و قلب و خونت را بده راحت تر میپذیره تا بگی پول بده&nb ...

اگر هروز بگم پول بده باید هروز هم بحث کنیم اوایل اینجوری نبود 

یه چیزی اگر میخواستم میدونست که واقعا ندارم میخرید برام اما الان 😵‍💫

شوهر خواهرم خسیسه خواهرم واسش مینویسه روی کاغذ مثلا یک کیلو گوشت میره ۲۵۰گرم میخره در اینقد ولی خواهرم درستش کرده خورد خود پول میگیره 

نیاز تراشی میکنه تنها راهش همینه همیشه بگو کارتت رو پر کنه وگرنه عادت میکنه و دیگه براحتی بهت پول نمیده

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت