2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیبا ترین خاطره ام این ک نامزد نکردم 😇🙃

😂😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731
اصلا خاطره خوبی ندارم به محض اینکه محرم شدیم شوهرم تا وقت میکرد حرف از نیازش میزد.دذیغ از دو کلمه عا ...

بدت نمیومد؟

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

یک ماه قبل از اینکه شوهرم بهم پیشنهاد بده یه جوری با هم چشم تو چشم شدیم که من دلم یهو ریخت.

از قبل نسبت به حسش خبر داشتم و بهش فکر میکردم بعدا بهم گفت همون نگاه فلان جا بهم این اطمینانو داد که انتخابم درسته و توام بهم علاقه داری.

چهار سال میگذره از اون روزا هنوزم که به این خاطره فک میکنم لبخند میاد رو لبم😶‍🌫️

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است  

روز تولدش بود اومدخونمون همه دورهم بودیم بهم پیام داد بیا توحیاط کارت دارم منم ترسیدم وخجالت کشیدم قیول نکردم با اصرارش رفتم حیاط یه مکان مخفی داریم توحیاط اونجارفتیم منتظرم بود تارثیدم دستموگرفت بوسید هی بوسید منم همینطوری نگاش میکردم اما یدفه خودمم متوجه نشدم ب لبام حمله کرد واین شد بهترین خاطره واولین بوسه ت عمرم 

حس کردم فشارم افت کرد اما الان ک بیادشم کلی خوشحال پیشم وذوق زده الان عقدیم ومیخاییم ازدواج کنیم ❤

بدت نمیومد؟

چرا والا خیلی بدم میومد .بهش هم میگفتم می‌گفت چون دوست دارم این کارا هم دوست دارم.این کارا با تو قشنگه.خلاصه هیچ خاطره ای از نامزدی و عقد ندارم.الحمدالله زود ازدواج کردیم وگرنه بهم میزدم🤣

کاربری دست سه نفره ...هر سه نفرشم خودمم🤪