2752
2734

خانما سلام مجدد امروز صبح زدم یعنی بیبی چک دیشب وامروز صبح مثبت؟ این خطی که افتاده من اخه تجربه ای ندارم 

واینکه ۶ماه زیر نظر دکترم، امروز رفتم ازمایش بتابارداری دادم وحدود ۵روز تاموعدم مونده 

بنظرتون مثبته چون هیچوقت توای ۶ماه حاله نه خطی هیچی نمینداخت بنظرتون مثبت وروزای اولم؟ 

مثبته

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا صبر کن تا موعدت مراقب هم باش

مرسی عزیز اخه دوهفته چیش بیبی زدم خبری نبود دیشب یهو به دلم افتاد اخه همش شیا حالت تهوع دارم ونفس تنگی این ماهم چون دکتر قرص نسخه کرد کگفت احتمال داره نتیجه بگیری دیگه گفتم بیبی بزنم که دیشب خط قرمز انداخت صبح زودم زدم انداخت ولی رفتم ازمایش صبح بتام بالای ۵باشه یعنی مثبت دیگه دزسته؟  دکترم شنبه میاد که برم پیشش

بله مثبته. امپول آزادسازی تخمک که نزدی نه؟ اگه نزدی پس این برای نی نیه مبارکه

نه نزدم فقط قرص مدوکسی وچندتا تقوییتی خوردم که دکتر گفت امکان دار این ماه به وجوداین قرص باردار شیچون فقط یکمی تقویتم نم بود

نه نزدم فقط قرص مدوکسی وچندتا تقوییتی خوردم که دکتر گفت امکان دار این ماه به وجوداین قرص باردار شیچو ...

پس انشاالله دیگه مثبته. روز موعدتم یکم دیر محاسبه کردی احتمالا آزادشدن تخمک و لقاحت زودتر از هرماه بوده برای همین بی بی زود مثبت شده

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس انشاالله دیگه مثبته. روز موعدتم یکم دیر محاسبه کردی احتمالا آزادشدن تخمک و لقاحت زودتر از هرماه ب ...

انشالله امیدوارم که خدا هدیشو این ماه بهمون بده دیشبم خواب دیدم تومسجدم یه دختری صدام میزنه. میگه این کفش بچگونه دخترونه براشما بعد مامانمم تومسجد نشسته بود گفت مامان منم برات دستکش پسرونه برداشتم مامانم خیلی باایمان خیلی میدونم روز وشب دعام میکنه

انشالله امیدوارم که خدا هدیشو این ماه بهمون بده دیشبم خواب دیدم تومسجدم یه دختری صدام میزنه. میگه ای ...

الهی عزیزم.خداروشکر   جواب آزمایشت اومد خبر بده.شایدم دوقلوئه دختروپسر  

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40