2752
2734
عنوان

بیاین که بدبخت شدم

216 بازدید | 19 پست

ببین لطفا درمورد این که مینویسم نظر بدید 

منو رلم اوایل که با هم بودیم خیلیا دشمنی باهامون میکردن و حتی ضربه میزدن بعد تصمیم گرفتیم رابطمون پنهان کنیم و بگیم که کات کردیم 

منو رلم یه دوستی دارم دختره 

من گاها بهش پیام میدم یا اونم پیام میده 

چند شب پیش اس دادم و داداشش دیده الان پیام داده خدا نمکنه فلانیه باشی 

اونا هم مخالف ما هستن 

از استرس یه جوری اس دادم که قشنگ خودم لو دادم و اگه به بقیه بگه کارمون ساخته

اینا آدما سمین لطفا بگید چکار کنم 

با همه دوستاتون کات کنین البته نمیشه اسمشونو دوست گذاشت 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اصلا نفهمیدم چی گفتی😂😂😂😂

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
نمیدونم  به پاش بیوفتم هیچی نگه؟

حتی پیامم داد ج نده 

بزن بلاکشون کن بابا 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

چرا حس میکنم بچه مدرسه ای هستی ؟😐

خانواده دوستت نمیزارن باهات در ارتباط باشه 

تو در مورد رلت بهش پیام دادی داداشش دیده 

و فهمیده ک تویی الان چیکار کنی؟؟ درسته؟

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
2706