2733
2734
عنوان

بیچاره من، خیلی دلم گرفته🥺

103 بازدید | 16 پست

ما وضع مالی مون متوسط هست، اصلا شرایط مالی بدی نداریم، این ۱۲مین تولد متآهلی م هست، ولی شوهرم تا حالا پیش نیومده تو این ۱۲ بار یکبار برام هم گل بگیره هم کادو هم کیک، همیشه روز تولدم افسردگی می گیرم و از ازدواج با همسرم پشیمون میشم، صبح از سرکارش بهش پیام داد تبریک گفت ، ظهر وقتی اومد خونه بغلم کرد دوباره تبریک گفت، تو گوشم گفت می خوای برات کیک بگیرم؟ من خیلی ناراحت میشم که یه کیک نگرفت بیاره.🥺🥺🥺🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت میگرفتی شاید خجالت میکشید

دوست ندارم خودم کیک بگیرم، اصلا بحث خجالت نیست، بنظرم تولد رو بقیه باید برای ادم بگیرند.

تازه بدترش اینه جز شوهرم هیچ کس دیگه ای تولدم رو یادش نبود😭

2731
مردا باید مستقیم بگی یکی دوبار ک بگی برای بعد خودش میاره

دو روز پیش یه کارت بهم داد گفت کادو تولد امسالت هرچی خواستی باهاش بخر تقریبا سه و نیم توش بود ولی خب اون به دلم نیست.

شوهرت علم غیب نداره؛ من اگه بودم ترجیح میدادم همون کارت بده خودم بگیرم

کارت رو داده به خودم، من همین الان تو کارت های خودم و کارت هدیه هایی که گیرم اومده بیشتر از ۲۵_۲۶ میلیون دارم ولی واقعا دلم کیک و کادو و تولد می خواد، شایدم بیشتر ناراحتم که هیچ کی یادش نبود🥺🥺🥺🥺

بگو بهش  اون اومده اینقدر بهت کادو داده ک خوشحال شی ولی نمیدوسته خوشحالیت چجوریه

خیلی ناراحتم ،ببین دلم یه تولد واقعی می خواد، ولی اینکه هیچ کس یادش نبود شوهرم هم کاری نکرد خیلی ناراحتم کرده ، البته اینکه پریودم هستم تاثیر داره🥲

کارت رو داده به خودم، من همین الان تو کارت های خودم و کارت هدیه هایی که گیرم اومده بیشتر از ۲۵_۲۶ می ...

ببین عزیزم من زوج درمانی کار کردم و تماااام حرفم فقط اینه که شوهرت نمیدونه تو چی میخوای باید خودت بهش بگی و گرنه دوست داشته که کارایی که گفتی رو کرده.

الان بعد از ظهر بدید یه کافه‌ایی که کیک و محل برگزاری تولد داره و اونجوری خوش بگذرون. حال خوب رو باید خودت بسازی.

راستی؛ تولدت مبارک💚🌷