2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا حفظش کنه ضربان قلبش چند بود؟

نمیدونم عزیزم،به این چیزا دقت نکردم.. من که فقط سونو انومالی رو قبول دارم،برا جنسیت.. بقیه چیزا الکیه

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731
منم ۲۳هفته شباتاصبح دوسه ساعت بیشترنمیخوابم

وای چقد کم میخوابی چرا؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
نمیدونم عزیزم،به این چیزا دقت نکردم.. من که فقط سونو انومالی رو قبول دارم،برا جنسیت.. بقیه چیزا الکی ...

بله درسته آدم کنجکاوه زود بفهمه والا فرقی نداره سالم و صالح بچه بد قلقی نباشه والا آدم پیر میشه

وزن نی نیم کمه شکمم کوچیکه

چنده وزنش؟

من شکمم بزرگه ولی بچمم تپل نیست.. دختر اولم ۳ کیلو دنیا اومد.

الانم تو ۳۱ هفته ۱و۶۰۰ بود این بچم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله درسته آدم کنجکاوه زود بفهمه والا فرقی نداره سالم و صالح بچه بد قلقی نباشه والا آدم پیر میشه

اره بخدا سالم بودنش مهمه..من جفت بارداریامو هرکی بهم میرسید میگفت پسره چون خوشگل شدی😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینطوریه. میگذره. هشت ماهی لیمو شیرین بخور روزی سه چار تا .بچت زردی نمیگیره ومثل برف سفید میشه

اخه الان فصلش نیست بد گیرمیاد..

ب شوهرم میگم بگیره۰😍😍😍

ولی دختراولم زردی نداشت ابنو نمیدونم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اتفاقا درد و دل کردم ماه آخرم ایشالا 2 هفته دیگه زایمانمه

بشدت درد کشاله ران و پیش درد 

معدمم کوچیک شده ظرفیت نداره در حد لیوان آب میخورم میخوام بالا بیارم به زور زنده ام 

و سوزش معده