2733
2734

دخترخالم اینجا میومد بعضیا هم میشناسنش

خلاصه بگم که صبح زنگ زد عصبی از دست خالم گفتم چیه و اینا گفت همون خواستگارم که زن داشته باز پا پیش گذاشتن مامانمم گفته تا ما شهرستانیم باهم حرف بزنید حالا پسره پیام داده من بچم کوچیکه خودمم تنهام تو بیا که زندگی کنیم

دخترخالمم اصلا حال جسمانیش خوب نیست میگه من نیاز به مراقبت دارم چطور مراقب یکی دیگه باشم از طرفی میگه بچه اقا گناه داره اگه نامادری بدی گیرش بیاد چی 

من خیلی نگرانشم موندم چیکار کنم براش

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید

ب نظر من از مادرشم باید دور بشه تا استرسش کم بشه و حالش بهتر بشه شما با مادرش صحبت کن بگو اون تو بحران بعد طلاقشه ک آدم سالمو از پا در میاره حالا اون براش بحران و فکر دیگه ای درست میکنه خود مادره باید مدیریت کنه اون دختر جوون و ضربه دیده و بیماره بی تجربس. آدم سالم هم میمونه چیکار کنه با یه مردی ک خیانت دیده و صددرصد شکاک شده ب همه ی زنا طبق گفته های قبلی دختر خالتون،چ برسه ب این طفلی ک دیگه با ی تلنگر دیگه داغونتر میشه.شما هواشو داشته باش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظر من از مادرشم باید دور بشه تا استرسش کم بشه و حالش بهتر بشه شما با مادرش صحبت کن بگو اون تو بحر ...

ده بار گفتم گیر ندین بهش بزارید راحت باشه

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید
2731