2752
2734

من شوهرم نامزدیم ینی عقد کردیم ولی رابطه کاملی داشتیم

عرض به خدمت شما قبل ازدواج دوران دوستی ایشون خیلی هورنی بودن

باهم میرفتیم کنار هم می‌نشستیم متوجه برجستگی میشدم هربار همو میدیدیم  ایشون نعوظ داشتن ولی به روش نمیاوردم

بهم می‌گفت من خیلی میل جنسیم بالاس اگه تو درتوانت نباشه به خاطرت تغیر میدم و غیره

مثلا می‌گفت من اگه نامزد کنم باهاش هروز رابطع برقرار میکنم و غیره

از نظر طب سنتی  دموی مزاج ینی توان بدنی بالایی داره و هم میل بالایی داره 

ولی از وقتی ازدواج کردیم انگار یه ادم دیگه شده

بهونه هاش اینه 

تو اوایل زابطه زیاد قهر کردی حس جنسی منو به خودت کشتی

با مشاور درمیون گذاشتم گفت مضحکه 

مرد از هر فرصتی استفاده میکنه برای رابطه جنسی

قبلا هر ماه یکی دوبار رابطه داشتم تو هربارم نعوظ کامل داشت به همراه زودانزالی که کار ندارم 

ولی به چند وقتیه پشت سرهم رابطه داشتیم تو  یه روز سه یار شده  پس فردا یه بار پس فرداشم یه بار شنبه هفتم پیش اصلا نعوظ نداشت یا با زور داشت  رفت نشست فیلم دید هرکاری کرد بازم نتونست نعوظ داشته باشه 

فرداش رفت سرکار دیدم خیلی قشنگ نعوظ کرده 

میل جنسی علا رقم طبیعت بدنش خیلی کمه

کسایی که کم خوری عصبی دارن اصولا موقع ناراحتی میل جنسی و غذا خوردن و ... از دست میدن

ولی ایشون اگه ناراحتم باشه دوبرابر یه ادم عادی غذا میخوره

در اوج ناراحتی امیالشو به هیچی از دست نمیده 

ازش پرسیدم چرا میلت کمه و غیره 

اولش گفت  چون تو سردی 

درصورتی که هیچوقت دست رد به سینش نزدم

بعدها گفت 

علت کم شدن میلش به اینه من زیاد باهاش قهر کردم اینم حسش پریده

و بعدها تر گفت از نظر اقتصادی  تحت فشارم نمیتونم تمرکز کنم

در صورتی که مرد سالم  توانایی رابطه روزانه داره 

همیشه قبل بیدار شدن نعوظ داشتن 

و اصلا تو رابطه مت خواهش جنسی معنایی نداره

من بگم نمیام پیشت انگار نه انگار 

بگم نکن نمیکنه

انگار از خدا خواسته

و اصلا گردن نمیگره که مشگلع

می‌گه من سالمم از بدن خودم خیر دارم

نمی‌دونم چرا احساس میکنم با دعا جادو بستنش  طبیعی نیست 

مشاورم گفته اگه درست نشد باید طلاق بگیری 

خواهش میکنم منم جای خواهر کوچکترتون یک ساله با این مشگل دستو پنجه نرم میکنم 

تو تهران یه دعا نویس خوب سراغ دارین معرفی کنید

ازتون خواهش میکنم من نمیخوام زندگیم از دست بره 🥺😭

چه ربطی به دعا داره 

مشغله داره خب .. انقد فکرشون درگیره.. 

قبل عروسی همه همینن😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگا دعا بود اصلا بعد دعا نعوض پیدا نمیکنه من این به چشم دیدم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

عزیزم من به جادو و دعانویس و اینا اعتقاد ندارم

نمیخوام ناراحتت کنم ولی این بی میلی میتونی ۳ تا دلیل داشته باشه

خیانت

خودارضایی

مشکل جسمی

چشمانت تابستان اهواز بود‌ و☀️دل من پیکان بی کولر🔥😂
خودش میگه نمیبینم ولی خیلی دروغگو میبینه

احتمال زیاد زیاد خود ا ر ض داره

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
مشگل شما چیه 🥲

دوست داره؟

خب خودتو تو رابطه گرمتر نشون بده لباسای جذاب تری بپوش.. ولی باید دکتر بره چون توحالت عادی مردا نعوظشون خیلی سریع اتفاق میفته...

اگه میبینی با درخواست طلاق به خودش میاد و دکترمیره اینکارو بکن

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
دوست داره؟ خب خودتو تو رابطه گرمتر نشون بده لباسای جذاب تری بپوش.. ولی باید دکتر بره چون توحالت عاد ...

واسم هرکاری میکنه که از دستم نده 

خودش میدونه گرم مزاجم منم هیچوقت دست زد نزدم بهش 

هر چی بیشتر خوندم بیشتر حس کردم درک و شعور پایینی داری نسبت به شرایط همسرت(با بی ادبی نبود حرفم )

مشاور ممکن نیست همچین چیزی بگه مدرک مشاورش جعلیه

قرار نیست هر روز خدا میلشون بالا باشه که.. ممکنه یه مدت بخاطر یه مسائلی فروکش کنه

بنظرم خیلی حساس شدی و گندش کردی برا خودت چیز خاصی نیست چقدر به بنده خدا داری فشار میاری

بند اخر صحبتاتم ادرس دعانویس خواستی دیگه مطمئن شدم که اصلا نمیتونی منطقی فکر کنی 

خدا کمکتون کنه زندگیتو خراب نکنی 

و در اخر از لحاظ تغذیه و... شاید غذای بیرون زیاد میخوره فست فود خیلی تاثیر داره رو بی میلی اقایون

میگم شاید بدنش قویع که واکنش کمی نشون میده

چه ربطی داره به بدن قوی همسر من الان بعد ۱۴ سال هر شب رابطه داره و اگه اوکیم نباشم بازم میل داره یه سری دعا گرفته بودن که یک ماه کامل نعوض کلا نداشت

مال شما دعا نیس