2752
2734
عنوان

زخم دهانه رحم

71 بازدید | 13 پست

لطفا خانم هایی که تجربه دارند راهنمایی کنند 

من برای عکس رنگی رفته بودم که بهم گفتند زخم شدید دهانه رحم دارم من ابان ماه بارداری خارج از رحم داشتم و با توجه به اینکه لوله هام کاملا باز و بدون چسبندگی بودن حدس می زنم بخاطر عفونت و زخم دهانه رحم خارج رحمی شدم 

ترشحاتمم همیشه زیاد بوده از دوران بلوغ تا الان رنگشم زرد و گاهی هم سبز بوده تو طول ماه کم و زیاد میشه همیشه

الان می خوام اقدام به بارداری کنم ولی چون از اینکه دوباره خارج رحمی بشم می ترسم می خوام عفونتمم درمان بشه

به نظرتون فریز کنم بهتره یا با دارو درمان بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم زخم دهانه رحم داشتم بخاطر سرکلاژ ولی شدید نبود ینی خود دکتر فقط دارو داد و سریع خوب شد. شوخی بردار نیست واقعا خطر داره طبق نظر دکترت پیش برو اگر فریز لازمه انجام بده. خودتم بهداشت شخصیت رو بخوبی رعایت کن انشاالله خوب میشی

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

سلام گلم نورمحمدی هستم مشاور ومدرس طب سنتی خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم

ترشحات زرد رنگ از سردی بیش ازحد رحم هستش

و وقتی عفونت برطرف نمیشه زخم دهانه رحم رخ میده.

بنظر منکه فریزنکنین چون دوباره برمیگرده

سلام گلم نورمحمدی هستم مشاور ومدرس طب سنتی خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ترشحات زرد رنگ از سردی بیش ...

سلام برای گرم کردن رحم چیکار کنیم؟

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..
سلام گلم نورمحمدی هستم مشاور ومدرس طب سنتی خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ترشحات زرد رنگ از سردی بیش ...

ببخشید یه سوال دیگه بادکش گرم از چندم سیکل شروع کنیم ؟

ببخشید یه سوال دیگه بادکش گرم از چندم سیکل شروع کنیم ؟

مکانیسم بادکش گرم به این شکل است که #خون را به ناحیه‏ای که بادکش می‏شود فرامی‏خواند، با ایجاد گرما، #بلغم آن ناحیه را به نضج و پختگی می‏رساند، در نتیجه بلغم تبدیل به #دم می‏شود.

این نوع بادکش برای افراد بلغمی، افرادی که دچار #سستی بدن هستند، افرادی که #خونخون پایین دارند و همچنین برای اندامی که دچار #غلبه_بلغم شده، مفید است.

همه مزاج‏ها می‏توانند از بادکش بهره ببرند، ولی افرادی که دچار غلبه بلغم بسیار شدید هستند، چون ممکن است موجب #افتحالی شوند، باید قبل از انجام بادکش، بدن خود را گرم کنند تا از شدت غلبه بلغم کاسته شود. افراد #سوداوی و #صفراوی نیز، به دلیل بالا بودن میزان #خشکی بدن، #مدت_زمانی که لیوان بر روی پوست می‏ماند باید متناسب با غلبه رطوبتی که فرد دارد تنظیم شود: حداقل ۵ دقیقه و حداکثر ۱۰ دقیقه. همچنین در برخی اندام‏ها مدت زمان نگهداری لیوان بر پوست کمتر است. ولی اندامی که بخاطر غلبه بلغم دیر #قرمز می‏شود، می‏توان حتی تا یک ساعت هم بماند.

#زمان_بادکش مهم نیست، فقط نباید بر روی شکم خالی و یا پر باشد.

بادکش در دوره #قاعدگی (مگر افرادی که #حبسخون و نرسیدن آن به #جنین می‏شود.

بادکش حتما باید با تشخیص طبیب حاذق باشد. اوست که می‏گوید چه فردی در چه عضوی و در چند مرحله و با چه فاصله‏ای می‏تواند بادکش کند.

گم راه های مختلفی هستش ولی قبلش باید اول رحمتون رو بررسی کنم بعد راهکار بدم چون گرم کردن مقدار و زما ...

سونو داخلی دادم این هفته کیست ندارم اما تخمکام کوچیکن ، روز ۱۳ تخمک بالغم ۱۲ بود

سونو داخلی دادم این هفته کیست ندارم اما تخمکام کوچیکن ، روز ۱۳ تخمک بالغم ۱۲ بود

درسته

سردی رحم ک زیاد باشه این سردی به تخمدان هام میرسه و نمیذاره خوب کارکنن و عملکردشون ضعیف میشه و رشدشون هم کم میشه..

پریودیات منظمه???لخته خون داری??درد حین و قبل پریودی داری???