2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خب سونو معمولی هم روز سوم ک خونریزی دارین برین 

سونو از روی شکم میگیرن روز سوم؟

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

لطفاً کسایی که تجربه کیست دارن 

کامل توضیح بدن ماهم متوجه بشیم 

علائمتون چی بود

کی باید رفت سونو؟

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
لطفاً کسایی که تجربه کیست دارن  کامل توضیح بدن ماهم متوجه بشیم  علائمتون چی بود کی باید ...

درد زیر شکم

کیست نداشتم میدونم 

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا
درد زیر شکم کیست نداشتم میدونم 

این درد چه مواقعی خودشو نشون میده؟

روز اول پریود؟

کلا درد شدید پریود می‌تونه نشونه از کیست باشه؟

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
این درد چه مواقعی خودشو نشون میده؟ روز اول پریود؟ کلا درد شدید پریود می‌تونه نشونه از کیست باشه؟

بیشتر تو پریود درد میگیره

ولی مواقع عادی هم ممکنه

وقتی هم دور از جون درمان نشه و یترکه خیلی خطرناک میشه و درد زیادی داره 

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا
بیشتر تو پریود درد میگیره ولی مواقع عادی هم ممکنه وقتی هم دور از جون درمان نشه و یترکه خیلی خطرناک ...

ممنونم ♥️

2706