2733
2734
عنوان

اطرافتون کسی مثل من داشتید ؟؟؟؟؟؟

208 بازدید | 14 پست

۲۲ سالمه

یبار طلاق گرفتم دوباره ازدواج کردم ، شوهرم اختلال روانی داره در حد شدیددددد پارانویید ، بدبین ، بدگمان بد دهن ، توهین و تهمت و تهدید و ... همه کاری کرده فقط ماه زندگی کردیم بخدا بارررررر ها خواستم خودمو بکشم میگفتم زشته دوباره طلاق بگیرم مردم حرف میزنن پشتم😔😔😔😔😔اما چاره نزاشت الان دارم جدا میشم تو دوره طلاقم😔😔😔😔😔بدون ماسک بیرون نمیرم فقطم برا دادگاه میرم ، نمیتونم با اطرافیان روبرو شم😔خجالت میکشم

از نگاه و حرف مردم ب شدت میترسم چجوری برم تو جمع😔😔😔

باهام حرف بزنید تروخدا من همش ب خودکشی فکر میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ول کنا مردم کیلو چندن فقط اگه دانشگاه نرفتی فورا کنکور بده یه رشته درست و حسابی برو دانشگاه

با پول مهریه هم اگه مهارتی رو دوست داری یاد بگیری یاد بگیر

کتاب بخون

زبان انگلیسیتو خوب کن

حتی اگه تونستی مهاجرت کن!

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

خدا بت 120 سال عمر با عزت بده دختر زیبا ولی این مردمی ک پشت سرت حرف می‌زنند آدم هایی هستند ک روز مرگ کسی اگ بارون بیاد نمیرند تا خیس نشه لباسشون 

بزار بت تیکه بندازند 

باز میشه در خوشبختی بلاخره 

درکت میکنم 

درد منو قوی نکرد از اونیم ک بودم بدتر شدم!!!. 

خب برای ازدواج دوم دقت میکردی

کلا کسی ک ازدواج دومشه بایدددددخیلییییی دقت کنههه 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
برو تراپیست اینجا هیچ کمکی بهت نمیکنه  الا خیلیا میان سرزنش میکنن خیلیا نیش زبون میزنن بری تراپ ...

تراپیست هم یه پول الکی میگیره و آخرش هیچی نمیگه!

به نظرم برای خودت زندگی کن، گور بابای حرف مردم!

الآن جامعه اینجوریه که اگه یه پسر دوتا زن رو طلاق داده بود همه پسرا میگفتن دمش گرم ما تو همین یه دونه شم موندیم!🥲😂

کلا خانوم های جامعه علیه خودشون هستن! کسی نمیگه شاید پسره مشکلی داشته!

به این فکر کن که ۱۰ سال دیگه همه چی عادی شده 

تو یه زندکی جدید داری با مشغله های جدید حالا چه تنهایی چه با کسی دیگه 

وبه امروز فکر میکنی که چقدر سخت میگرفتی و خودتو سرزنش میکردی به خاطر چیزی که اصلا دست تو نبوده 

فقط حتما حتما به فکر کار و پیشرفت باش

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
نه بابا پسری که دو تا زن طلاق بده خیلی زشته هیچکی دیگه زنش نمیشه

n مورد داشتیم که شده، خوبم شده!

ولی دخترا بعد یه بار جدا شدن اتفاقا باز کلی خواستگار دارن، ولی برای بار دوم همین هم جنسای خودشون کلی حرف پشت سرشون میزنن!!