2733
2734
عنوان

لطفا متاهلا بیان سوال دارم

135 بازدید | 26 پست

متاهلا چیکار کنیم وقتی تازه ازدواج کردیم وقتی صبح از خواب پا میشیم دهنمون بو نده؟😂

واقعا واسم خیلی مسئله مهمیه و استرسش رو دارم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731

اول میرین مسواک میزنین قبل اینکه بیدار شه 

مث فیلما نیس همون صب تو بغل هم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
قرص مترونیدازول بخور مرتب 

اینو بخورم صبحا دهنم بو نمیگیره؟

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
همش بو میده😂😐 مسواک بزن  دهان شویه بزن

مسواک میزنم دهان شویه یه مدت میزدم رنگ دندونم یه تیکش تغییر کرده بود

قرص لاکتوگام بگیر از داروخونه  شب قبل خواب بزار تو دهنت خودش آب بشه

واقعا تاثیر داره؟

اول میرین مسواک میزنین قبل اینکه بیدار شه  مث فیلما نیس همون صب تو بغل هم

به هرحال زندگی هستش دیگه ممکنه اوایل تو بغل هم بیدار شیم😂

به هرحال زندگی هستش دیگه ممکنه اوایل تو بغل هم بیدار شیم😂

با دهن بسته همو نگاه کنید 😆

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
به جای اینکه الکی الکی قرص های شیمیایی بخوری صبح پاشو مسواک بزن 

مسواک برای بعدشه ممکنه قبلش باهم از خواب پاشیم😂

2706