2733
2734
عنوان

چه قدر بدبختم ...

93 بازدید | 10 پست

خسته شدم واقعا ...

کل زندگیم شده بود دانشگاه و یه آدم مزخرف 

زندگیم مختل شده بود ،الان اون آدم رو از هر لحاظ دیگه رها کردم ...از دانشگاهم متنفر شدم ،دلم نمیخواد با هیچکدوم از آدماش ارتباط داشته باشم ...

از اون طرفم خیلی دورم از خانواده و هر کی که میشناسم ‌‌‌...

کاش حداقل این وسط یه نفری خارج از دانشگاه باهاش دوست بودم ،یه کم میرفتم اینور و اونور ‌...بدم میاد تنها برم تفریح ...

یه حس بدیه ،میدونی حتی هیج جا هم نمیرم که دو تا آدم درست و حسابی و شاد ببینم روحیه ام عوض بشه ...کاش حداقل این وسط با یه آدم پایه دوست بشم و پایه ی دیوونگیهای خفته ام بشه ...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

واقعا دوران کنکورم خوشبخت تر بودم 

به هر کی میگم میخنده و میگه چرت نگووو

ولی واقعا اون دوران با همه ی سختیاش لذت بخش تر بود ...

کاش حداقل این مسیر جدید که میرم باعث بشه با اونی که میخوام آشنا بشم در کنار نتیجه گرفتن ...

تنها راهیه که وجود داره و آخرین راه ،دیگه تا شهریور میشه فقط ...بعدش برای همیشه میره یه دانشگاه دیگه و ‌‌‌...

هوف 

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

حرف دل منو زدی

یه آدم نیس تو اون کلاس روحیش ب من بخوره

دلمم نمیخواد ریخت اون پسره رو ببینم

آدمایی هم ک ب اسم دوستن پر از حس رقابت و حسادتن

بخاطر کی

اون پسرای بنجل دوزاری کلاس ما ک ارزش هم کلامی ندارن

باز اگه یه آدم بدرد بخور تو کلاسمون بود شاید میتونستم درک کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف دل منو زدی یه آدم نیس تو اون کلاس روحیش ب من بخوره دلمم نمیخواد ریخت اون پسره رو ببینم آدمایی ...

اوهوم

باز بعضی پسرامون بد نیستن ولی علاقه ای ندارم به ارتباط باهاشون ،کلا میخوام با یه آدم خارج از دانشگاه آشنا بشم یا کسی که دیگه نهایتا تا چند ماه دیگه پیش ما دانشجوعه ...

آره ...تازه من افتم کردم خیلی حالم بدههه

2731
اوهوم باز بعضی پسرامون بد نیستن ولی علاقه ای ندارم به ارتباط باهاشون ،کلا میخوام با یه آدم خارج از ...

من میخوام با آدمی هم نشین شم ک بهم چیزی یاد بده 

کسیو اینطوری پیدا نکردم

حالم ازون کلاس بهم میخوره

خوب بودا یهو انقد داغون شد

دخترا برا پسرا با هم قهر میکنن قطع رابطه و دعوا

وای اصن آدم شرمش میاد با اونا تو یه گونه شمرده شه

اگه ببینی

سه ضلغی عشقیه تو کلاس ما

من میخوام با آدمی هم نشین شم ک بهم چیزی یاد بده  کسیو اینطوری پیدا نکردم حالم ازون کلاس بهم م ...

حق داری 😂

باز من تو جریان این چیزا نیستم حداقل ...کلا مشکل دارم با همه چیزشون ،قومیت بازی و ...شون و ...

یه بارم از یکی خوشم اومد ،سال بالاییمه ،اهل دختر بازی هم نیست ولی بدم از رفتاراش میاد ،هم از خودش متنفرم هم دوستاش که میدونن و زل میزنن واکنشمو ببینن ...

دقیقا ...من آدمشم پیدا کردم ولی یا وقت ندارن یا بلد نیستم چی کار کنم ،اون آدم یه جوری باهام رفتار کرده که میترسم یه رابطه رو شروع کنم ‌‌‌...در این حد 

حق داری 😂 باز من تو جریان این چیزا نیستم حداقل ...کلا مشکل دارم با همه چیزشون ،قومیت بازی و ...شون ...

ببین اگه آدم مد نظرتو پیدا کردی بنظرم بهش نزدیک شو

پشیمون میشی

چقد احتمال داره ک آدم یکیو پیدا کنه که دوسش داشته باشه مطابق انتظاراش باشه

من ک تا حالا ندیدم همچین آدمی وگرنه شک ب دلم راه نمیدادم

ببین اگه آدم مد نظرتو پیدا کردی بنظرم بهش نزدیک شو پشیمون میشی چقد احتمال داره ک آدم یکیو پیدا کنه ...

سختمه ،حس اضافه بودن دارم وقتی میخوام برم جلو ...

یه بار پیدا کردم ،از یه طرف خیلی بهم اهمیت میداد از یه بازه ای بهم حس اضافه بودن داد ...الانم بلاک کردیم همو ،اون اگه یه کاربریمو بلاک کرده من همه ی راه های ارتباطیش رو بلاک کردم ...

با این آدم جدید که میشناسم میترسم برم جلو و وقت زیادیم ندارم که آشنا بشم باهاش ...پشیمون که میشم ولی ترس دارم ،حالا از یه طریق دیگه دارم تلاش میکنم شاید اون منو دید ...

می‌ترسی این آدم جدیدم مث قبلی باشه؟

اره ،چون یه بار وسط شلوغیاش بهش پیام داده بودم یادش رفته جوابمو بده فقط سین کرده بود ...مطمئنم یادش رفته چون اون موقع چند تا چیز رو با هم هندل میکرد ،البته ماجرا برای خیلی وقت پیشه و گرنه الان که خلوت تره سرش باز ...من حتی اینستاشو فالو کردم گفتم فالو نمیکنه که 🫤همون روز فالو کرد و ...البته با همه اینجوریه وگرنه من الکی نگران بودم ...