2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی بالاست از زمین تا آسمون

الان یه تاپیکی راجع به قیمت توت فرنگی بود ما یه ظرف کوچیک خریدیم دویست تومن نیم کیلو هم نیست بعد جاهای دیگه همه ارزونتر میگفتن

یا کرایه اسنپ ها یه مسیر کوتاه از ۱۰۰ به بالاست ، اینجا اینکه دونفر شاغل باشن حقوق یکیشون کلا بره برای کرایه خونه عادیه

2731

کلا واسه همه چی باید خرج کرد در این حد که واسه جا پارک پیدا کردن لب خیابون هم خیلی وقتا مجبوریم یه پولی بدیم به پارک بان. خب وقتی همیشه بریم سر کار به پارکبان باید ماهانه پول قابل توجهی بدیم. این یه مثال بود. ارایشگاها دو سه برابر میگیرن. لباس فروشیا کرایه مغازه رو از مشتری میگیرن. مانتو ۱ میلیونی تهرانو رو تو شهرستان گرفتم ۶۰۰.  مثال زیاده

تهران هزینه ها نجومیه... قسط و اجاره و همه اینا به کنار، پول بنزین و چمیدونم شارژ و اینترنت و اینام به کنار، زیر بیست تومن واقعا سخته زندگی

حتی اگرم بخوای فقط خرج خورد و خوراک و پوشاک و حمل و نقل بشه، بچه ام باشه بدتر

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
در حدی که شهر کوچیک با ده تومن خرجت در حد نرمال درمیاد ولی تو تهران ده تومن برا ۱۵ روزت به زور بشه

به نظرتون برای ۲ نفر بدون بچه با ۵۰ تومن میشه یه زندگی اوکی داشت؟

به نظرتون برای ۲ نفر بدون بچه با ۵۰ تومن میشه یه زندگی اوکی داشت؟

اره در حد مسافرتای داخلی شیش ماه یبار یکم پس انداز ماهانه و هفته ای ی شب رستوران و تفریح اوکیه

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 
خیلی بالاست از زمین تا آسمون الان یه تاپیکی راجع به قیمت توت فرنگی بود ما یه ظرف کوچیک خریدیم دویست ...

خیلی برام عجیبه...تهران که منبع اکثر موارد خوراک و پوشاکه چطور از شهر کوچیک گرون تره...مثلا همون توت فرنگی بخواد بره مشهد هزینه حمل و نقل هم قاعدتا باید بهش بخوره ولی تهران اینم نداره

خیلی برام عجیبه...تهران که منبع اکثر موارد خوراک و پوشاکه چطور از شهر کوچیک گرون تره...مثلا همون توت ...

عزیزم ما الان کرایه مغازه ماهیانه ۱۵۰ میدیم

ولی همون پولو میتونیم باهاش تو شهرمون خونه رهن کنیم یا مغازه بزرگتر اجاره کنیم و این پولو پیش بدیم ماهی ده تومن اجاره

تهران جمعیتش زیاده منبع خرید و چشم و هم چشمی و تیپ و استایل و مده

همه اینا تاثیر داره

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 
خیلی برام عجیبه...تهران که منبع اکثر موارد خوراک و پوشاکه چطور از شهر کوچیک گرون تره...مثلا همون توت ...

شهر بزرگ بی درو پیکر و بدون نظارت

نمیدونم چی بگم انقدر که فشار اقتصادی زیاده

کلا واسه همه چی باید خرج کرد در این حد که واسه جا پارک پیدا کردن لب خیابون هم خیلی وقتا مجبوریم یه پ ...

آخه تقریبا همه شهرها این وضع هست.خانواده من نزدیک ۳۰ ساله خرید پوشاک و خرید عمده خوراک رو از تهران انجام میده.البته نه بالاشهر جاهای متوسط رو به بالا.خودشون هم ساکن یک شهر متوسط هستن نه خیلی بزرگ و نه کوچیک.به مراتب براشون مناسب تر درمیاد.چون اونو دیدم تعجب میکنم که دوستان میگن تفاوت هزینه خیلی بالاست

عزیزم ما الان کرایه مغازه ماهیانه ۱۵۰ میدیم ولی همون پولو میتونیم باهاش تو شهرمون خونه رهن کنیم یا ...

اره اینم درسته.

نمیدونم والا موندیم مهاجرت کنیم یا نه.از اطرافیان خودم که میپرسم میگن چون هزینه کرایه خونه و ماشین و....ندارین اونقدر تفاوت نداره با جاهای دیگه.ولی حرف شماهم منطقیه

2706