2733
2734

یکی تاپیک زده که زنی که خرج داره ارج داره 

میخوام از این به بعد برا خودم خرج کنم و ....

بعد فرمودن از یه طرف دو دلم که فردا برم ب خودم لباس بخرم یا جمع کنم پولامو برا بچم طلا بخرم انگاری باردار بودن 

کامنتا این چنین بود: برا خودت خرج کن نه دیگران 

خودت مهم تر از دیگرانی 

به دیگران چرا پول جمع کنی برا خودت بخر 

در حالی که اون دیگران بچشه 

نه فامیل و اشنا و .....

بچش میدونید بچش 

کسی که از وجودشه 

واقعا بعضی مادرا خیلی ظالمن 

چطور میتونن نسبت به بچه هاشون بی تفاوت باشن 

شاید من خیلی حساسم 

ولی نظر من اینه آدم از خودش میگذره بخاطر بچش 

بخاطر آینده بچش 😐😐😐😐

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
قلبم شکست

دقیقا منم:)

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
با پول لباس میشه طلا خرید؟

نگفتن با پول لباس 

گفتن جمع میکنم میخرم حتما توانش دارن😐😐😐

بابا اینا یه سریشون همونایی ان که پولای تولد بچه رو وقتی سنش کمه، به جای اینکه برا خودش پس انداز کنن و نگه دارن، برا خودشون خرج می کنن

پدر و مادر خودخواه کم نداریم تو دنیا

معمولا اینایی که بی فکر و از سر هوس بچه میارن اینطوری میشن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
نگفتن با پول لباس  گفتن جمع میکنم میخرم حتما توانش دارن😐😐😐

مادرای ایرانی معمولا اینطورین خودشونو وقف خانه و خانواده و بچه میکنن. تو هر کاری افراط و تفریط اشتباهه.

یه مادر هم حق داره برا خودش خرج کنه و برا خودش وقت بذاره در مقابل بچش هم موظفه

بابا اینا یه سریشون همونایی ان که پولای تولد بچه رو وقتی سنش کمه، به جای اینکه برا خودش پس انداز کنن ...

احسنت 

عوض اینکه از لباس و خورد و خوراک خودشون بزنن برا آینده بچه هاشون 

فقط به فکر لباس و عمل و خوش گذرونیه خودشونن

مادرای ایرانی معمولا اینطورین خودشونو وقف خانه و خانواده و بچه میکنن. تو هر کاری افراط و تفریط اشتبا ...

ولی بچش از خودش مهم تره