2733
2734

بیاین تعریف کنین تا حالا معلم روانی به پست شما یا بچتون خورده؟

با احترام به همه ی دبیران سایت💗

معلم یکی از درسای علوم تجربی ما (شاید آشنا باشه نمیتونم بگم اینجا) با اینکه دکترا داره ولی انگاری مشکل روانی داره

یهو میبینی وسط کلاس به یه جا زل میزنه،بعد بلند قهقهه میزنه 🤣

HOPE 2025^^✨💜
2731

من یه معلمم

گاهی بچه های دبیرستانی با کمال پر رویی تو کلاسم غذا میخورن

آدمس میجون

تکلیفاشون انجام نمبدن بعد صاف نگام میکنن میگن خب که چی

و....خیلیاشونم بعد از من میان سر کلاس و خیلیاشونم سر کلاسم میخوابن

ما نهم ی معلم علوم داشتیم خیلی سم بودد. موقع تدریس هی پاشو رو زمین میکوبید. هی ماژیکو میکوبوند به تخته. اگه حتی ی نفر ی کلمه حرف میزد تدریسو قطع میکرد. اصلا مضخرففف

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
من یه معلمم گاهی بچه های دبیرستانی با کمال پر رویی تو کلاسم غذا میخورن آدمس میجون تکلیفاشون انجام ...

زمان ما معلم و دبیر ابهت داشت... حتی الان استاد ها هم جایگاه ویژه ای دارن. 

بابام، مسئولِ مسئولیتام نیست...:/
من یه معلمم گاهی بچه های دبیرستانی با کمال پر رویی تو کلاسم غذا میخورن آدمس میجون تکلیفاشون انجام ...

سلام عزیزم

الهی واقعا معلمی یه شغل سختیه و یه مغز از جنس فولاد میخواد.. هر چند روزتون گذشته ولی خب روزت مبارک معلم جان و یه خسته نباشی برای تمام مدتی که صبور بودین و صبر کردین با وجود تمام خستگی هاتون💚

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

با بچه ها مثل دوست رفتار کن،واقعا نیاز داریم به معلمی که باهاش راحت باشیم، ولی اون قدرتتو از دست نده

مثلا وسط درس بگو 2 دقیقه استراحت هرکس میخواد بخوابه با خوراکی بخوره .

HOPE 2025^^✨💜
2706