2752
2734

من موندم که طرف چجوری بدون هیچ شغلی دختر خونه باباشه ازدواج میکنه و انتظار داره خورد و خوراکشو خرج و مخارجش بده و توقع هم داره مثل ملکه ها باهاش برخورد بسه 

بخدا قسم منو خواهرمو بابام یه جوری رفتار کرده که اصلااا از هیچ کس حتی بابام انتظار خورد و خوراک و... نداشته باشیم بهمون هم همیشه تاکید داره از یه سنی به بعد باید فکر خونه خریدن باشین اگه ازدواج نکردین یاکردین پشتوانه داشته باشین تا حتی اگه طلاق گرفتی یا یا هرچی دغدغه مالی نداشته باشی خواهرم الان 30 سالشه بدون پشتوانه پدرم یه خونه 40 متری خریده خیلیییییی بهمون و این طرز فکر بهمون سخت میگذره و تو فشاریم ولی احساس میکنم آینده زیر سایه کسی نیستیم 

نمیدونم ولی طرز فکر شما رو می‌پسندم 

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه من میگم چجوری راحت اعتماد میکنن

چرا اعتماد نکنن؟ 😃 خب ادم با کسی ازدواج میکنه که ازش مطمعن باشه بدونه مرد زندگیه جنم داره قابل تکیه کردنه 

اگه قابل اعتماد نباشه که خب ازدواج نمیکنه 👀 به نظرم بدبینی رو بذار کنار

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما کار درستی میکنی ولی ما ها هم که از اول تکیه گاهمون پدر بوده وبهمون یاد ندادن رو پای خودمون وایسیم وبعدم همسر دیگه این طوری بزرگ شدیم الانم دیگه کاری نمیتونیم بکنیم همین مسیرو ادامه میدیم دیگه توکل بر خدا 

به خدا خیلی داره بهمون سخت میگذره اما احساس میکنم آینده دیگه استرس خیلی چیز هارو نداریم 

طرز فکر و زندگی شما خیلی هم عالیه، اما منی که به دلایلی شاغل نیستم هم استرس آینده رو ندارم به همسرم اعتماد کردم ملک و ماشین هم بنام دارم تاحالا هم نشده ازش تقاضای پول کنم چون کلا پول و پس انداز دست منه

بازم اومدم😎🕊 اسکوبی دوو، نی نی یار الکی تعلیقم کردی!

ما با تفکر دیگه ای بزرگ شدیم با احترام به نظر شما . 

توی خونه پدری من هیچ وقت حرف حساب و کتابای اینجوری نبود . این که پدر شاغل باشه و مادر خانه دار باعث نشد که ما طلبکار پدر باشیم یا حس بی دست و پایی و غیر مفید بودن کنیم . ما با عزت نفس بزرگ شدیم . برای خودمون پس انداز شخصی داریم خانمای شاغل هم داریم ولی اکثرا خانه دارن . با عزت و احترام زندگی میکنن . یه خانم خانه دار با همه کارهایی که توی خونه میکنه باعث کم شدن مخارج میشه . خیلی از چیزایی که خانم شاغل به خاطرش مجبوره هزینه کنه خانم خانه دار با در خونه موندن و تهیه اشاون هزینه رو به نفع خانواده جبران میکنه . از یه ترشی و مربا و سبزی ساده بگیر تا گاها وعده های اصلی غذایی تا مثلا شیر خشک و هزینه مهر و معلم خصوصی و سرویس و هزار کار دیگه . در کنار این که مادران ما انجام دادن و ما هم اموختیم که قناعت رو بلد باشیم مدیریت هزینه رو بشناسیم و با همون یه حقوق خیلیا خیلی کارها کردن . و مردها هم اگر واقعا صفت مردانگی داشته باشن همیشه دیدیم و می بینیم که قدر دان همسرانشون بودن . 

این تفکر اشتباه دو قطبی در جامعه ما به شدت رایجه این یا اون . شاغل یا خانه دار . قرمز یا ابی . این که کسی چیزی رو بپسنده دلیل بر بد بودن دیگری نیست . کما اینکه زندگی در جریانه ممکنه یه خانم شاغل یه روز تصمیم بگیره خانه دار بشه یا برعکس . پس این که بگیم شما چه جور این مدلی زندگی می کنید اشتباهه . اگر یک زن به اختیار و علاقه خودش شاغله یا به میل خودش خانه داره این بزرگترین لطفیه که به خودش کرده 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚