2733
2734
عنوان

خواهش میکنم یه لحظه بیاید +اسکرین چت

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین بین خودمون با دوستامون هم یه حرفایی میزنیم که نمیخوایم کسی بدون مثلا وقتی غیب میکنیم یا لباس و ...

بخدا از دیشب بیدارم

مغزم داره میپاشه

از طرفی ام میدونم خیلی دنبال این چیزاست

2731

از یه طرف ادم ممکنه درمورد اینا شوخی کنه ولی شوخیشم قشنک نیست 

اگه عادی بوده دراین مورد نس قطعا این کارم میتونه بکنه شایدم کرده 

ولی ببین اگه میخواسته اینکارو بکنه چرا باید اسکرینشو نشونت بده؟

هردو چند سالتونه؟ اینکه خودشچتو نشون داد جای نگرانی نیست! وگرنه راحت میتونست پنهان کنه

ینی اهلشه؟

من ۲۳ اون ۲۵

عزیزم با بدبختی نشونم داد ی روز کامل دعوا داشتیم تا نشونم داد

بخدا از دیشب بیدارم مغزم داره میپاشه از طرفی ام میدونم خیلی دنبال این چیزاست

میدونی و موندی و هیچ کار نکردی من ن تشویق ب طلاق میکنم ن هیچی فقط ی تصمیمی بگیر ی کاری بکن ک خدایی نکرده خیلی از شبای زندگیتو باچشم گریون پشت سر نزاری خاهری ایشالا هرچی ب صلاح و خوشبختیته بشه

از یه طرف ادم ممکنه درمورد اینا شوخی کنه ولی شوخیشم قشنک نیست  اگه عادی بوده دراین مورد نس قطع ...

عزیزم خیلی بحث کردیم تا نشونم داهیچ جوره قانع نمیشد تا وقتی گفتم خانواده رو در جریان میزارم

نمیخوام چیزی بگم ، طرز فکرت راجبش عوض شه 

حسمم درست میگه 

این اهلشع ، بحث شد نشونت داد 

قربون صدقه هاشم دروغه 

بیشتر روش فکر کن

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

امیدوارم از این دختر ترسو ها نباشی که فکر میکنن اگه یه پسرو ول کنن دنیا تموم میشه و دیگه مثل اون نمیاد. 

سریعا کات کن و به خانواده هم بگو دلیل همچین چیزیه. 

این از همین الان نشونت داد چطور آدمیه و چیکاره س. 

من به خاطر یه چیزی سریعا میفهمم یه نفر دروغ میگه یا راست میگه حتی از طریق چت. 

این از چتش با این دوستش کاملا جدی بودو اگه فرصتش پیش میومد احتمالا انجامش میداد همین کارو. نمون. 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد.