2733
2734

دلیلشم بنویسید که توش کلمات زشت به کار رفته و فلان 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چیشد دختر چه کردی

انگار همه‌مون سرکار بودیم😕

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو

سلام فک کردم تعلیق شدی

چیکار کردی دختر؟

ازطلاق واینا نترس

شما عزت نفس واعتماد بنفست پایینه و وابسته ی شوهرتی خیلی زیاد

حتی اگر رابطه تون ختم به طلاق نشد

یه سری تغییرات باید درش بوجود بیاری

همسرت ازهمون اول اینقدر پولکی بود؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
انگار همه‌مون سرکار بودیم😕

اره آفرین

دقیقاً تا آخرین صفحه رو من خوندم 

هیچوقت اینقدر پیگیر تاپیک نبودم 

اما دقیقاً آخرین صفحه گفته بود بخوام برگردم شرط میزارم برای شوهرم از بعده طلاق میترسم🤕چقدر حرص خوردما

که اینقد حرص این کاربر رو خوردیم آخرشم کار خودش رو میکنه حیف نون

باور کن آخرین کامنتی که گذاشته بود این بود .اینم گفته بود مامانم میخواد بره باهاش حرف بزنه بگه حلش کنن،میدونی هیچچکس از جدایی و ناراحتیه کسی خوشحال نمیشه اما طفلی چشاشو گرفته بودن و گوشش بسته...🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🥺🥺🥺

باور کن آخرین کامنتی که گذاشته بود این بود .اینم گفته بود مامانم میخواد بره باهاش حرف بزنه بگه حلش ک ...

میگرنم باهاش عود کرد

دلم براش میسوزه درعین حال دوسدارم بزنمش اینقدر صفحه رفت جلووووو همه یکصدا گفتن تو بدبخت میشی با این آدم باز دلش نمیاد ازش دس بکشه

2706