2733
2734
عنوان

بچها راست میگن جو کادر درمان خوب نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 66 پست
من خودم خالم توی اتاق عمله کارش  میگه بین هر عمل با دکترا اهنگ میزاریم و میرقصیم و گهگاهی خیلی ...

جالبیش اینجاست که دکترا من همیشه فک میکردم زندگی سالمی دارن 

به هر حال همه از زیان مشروب و سیگار اینا میدونن 

اما دکترا به همه توصیه میکنن نخورید 

خودشون بیشتر از همه میخورن 

موافقم اما جو طوریه که اونقدر براشون این روابط عادی میشه که بهم دیگه نگاه میکنن تقلید میکنن  د ...

دوستتون از اول حجاب انتخاب خودش نبوده و باور قلبی نداشته و متاسفانه جو گیر بوده و ایمان درست و حسابی نداشته . چون دوست شما ثبات شخصیت نداره پس لطفا به همه تعمیم ندید . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خاطر چشم روی هم چشمی هاست و در نتیجه آن تلاش برای گرفتن اضافه کاری بیشتر و بالا بردن سطح حقوق و از سمت مقابل هم خستگی مفرط در منزل در کنار همسر و از آن طرف هم نیازش را می خواد  در محیط از طریق همکارش که به نظرش جذاب میاد جبران کنه که منجر به خیانت و درنتیجه طلاق می شود

این گریه داره مشروب خوردن وسط عمل بیمار میتونه اونو به کشتن بده

عزیزم اونقد نمیخورن ک مست بشن😐 درضمن شما تجربه داشته باشی تمامی تقریبا ۹۵ درصدشون همینکار رو میکنن و عادی هستش 

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقلِ مرده ..
2731

به خاطر چشم روی هم چشمی هاست و در نتیجه آن تلاش برای گرفتن اضافه کاری بیشتر و بالا بردن سطح حقوق و از سمت مقابل هم خستگی مفرط در منزل در کنار همسر و از آن طرف هم نیازش را می خواد  در محیط کار از طریق همکارش که به نظرش جذاب میاد جبران کنه که منجر به خیانت و درنتیجه طلاق می شود

جالبیش اینجاست که دکترا من همیشه فک میکردم زندگی سالمی دارن  به هر حال همه از زیان مشروب و سیگ ...

دقیقا شما از همه دکترها خبر دارید ؟ همه دکترها شما را در جریان خورد و خوراک و سبک زندکیشون قرار دادند و‌ شما با همه شون در ارتباط هستید ؟؟؟؟؟

جالبیش اینجاست که دکترا من همیشه فک میکردم زندگی سالمی دارن  به هر حال همه از زیان مشروب و سیگ ...

بله و همین چن وقت پیش بود ک حدود ۲۰ تا دکتر توی یزد فکر کنم بر اثر مشروب تقلبی مصموم شده بودن . اون هاهم مثل ادمای عادی هستن 

قدیم هم بوده، کمتربود دوستمون پرستارقبل انقلاب بوده، توارتش، میگن اون موقع هم بود

مثل الان نبوده 

روابط آزاد و خیانت اینا اسمش شده دوستی اجتماعی 

دختر عمه منم پرستاره یعنی خوشگل عملی بابا میلیاردر بیا اصلا طوری سنگین طوری خانوم نماز و روزه اش سرحاشه لباساش به روز متاهل 

اما خودش میکه شیفت شب زیاد برنمیدارم هر بیمارستانی نمیرم اگه شیفت شب بردارم با شوهرم همرزمان برمیداریم و توی یک بیمارستان هستیم 

آنچنان رفت و آمد و دوستی با همکارهای زن یا مرد ندارن هیچ کدوم 

موافقم اما جو طوریه که اونقدر براشون این روابط عادی میشه که بهم دیگه نگاه میکنن تقلید میکنن  د ...

بله دقیقا همینطوره. بین بچه های  کلاس ما کلا چادری نیست حجاب هم براشون عیب و نقص محسوب میشه دقیقا مصداق بارز تحصیلات شعور نمیاره

نمیگم چادری کلا نیست ولی خیلی کمه و اونا هم معذب  هستن از نگاهای بقیه

کاربری دست دونفره
من خودم خالم توی اتاق عمله کارش  میگه بین هر عمل با دکترا اهنگ میزاریم و میرقصیم و گهگاهی خیلی ...

اگرارتباط معنویی قوی داشته باشن، روحیشون بهترمیشه

دکترمتخصص زنانی که میرم پیششون، اینقدرآرامش درکلام ورفتارشون هست، بدون هیچ استرسی

روزی۷۰تا۸۰تابیمارویزیت میکنن، چندین عمل، وسزارین و..

چندتاهم سمت دارن،

فقط ایمانشون به نظرم اینقدرایشون محبوب، آروم کرده وکارشون خوب که بیمارهاشون راضی هستن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
بله دقیقا همینطوره. بین بچه های  کلاس ما کلا چادری نیست حجاب هم براشون عیب و نقص محسوب میشه دقی ...

منم موافق نیستم اما واقعیت رو در نظرم بگیرم جامعه طوری شده به ادمای محجبه بیشتر نگاه بد دارن و بیشتر توی معرض فوش و ناسزا هستن تا ادمای بد حجاب . همچی عوض شده ایکاش دید نسبت ب هر دو طرف دید سالمی باشه

عزیزم اونقد نمیخورن ک مست بشن😐 درضمن شما تجربه داشته باشی تمامی تقریبا ۹۵ درصدشون همینکار رو میکنن ...

چه کم چه زیادش گند میزنه به بدن

پزشک وقتی میخوره چه توقعی از بقیه میشه داشت

نمیدونم چرا دفاع میکنید

چیزی که ضرر داره کم و زیادش مهم نیست

همه تاپیک ها و کامنت ها مربوط به یک نفر نیست  دوست عزیز.کاربری مشترکه بین دونفر
دقیقا شما از همه دکترها خبر دارید ؟ همه دکترها شما را در جریان خورد و خوراک و سبک زندکیشون قرار دادن ...

بله خوشبختانه 

دکتر زیبایی دوست همسرمه 

دکتر فیزیوتراپ دکتر مامانمهذو فامیل دور هستیم تو اکثرا جشن همدیگر میبینیم 

دوتا دوستم پرستار سه تا از اعضای فامیلمون پرستار 

یک دندانپزشک دوستمه یکیش همسایه داییمه 

یک چشم پزشک دوست پدرشوهرمه 

همه اینا رو از نزدیک تمام مراسمامون شرکت دارن پیچ دارن و استوری ها رو میبینیم