2752
2734
کوزی گونی. ،ولی انگار هر چیزی تاریخ انقضا داره من اصلا الان دیگه نمیتونم دنبال کنم اینارو ،اون زمان ...

افرین دقیقا

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادش بخیر اون زمان چقدر سریالای ترکی داخل ایران ترند شده بود😂😂😂 عشق ممنوع برگریزان فاطما گل ح ...

🤣

من چقد عقبم

آخه اون موقع وقت نداشتم ببینم

یه مدت کره ای دیدم الان رفتم سمت ترکی

میگن وقتی بی دلیل حالت بده یکی دلتگنته و داره بهت فک میکنه 
یادش بخیر اون زمان چقدر سریالای ترکی داخل ایران ترند شده بود😂😂😂 عشق ممنوع برگریزان فاطما گل ح ...

اسم اون فیلم که چنارو توپراک و حوا و نجیب و یشیم بودن یادت میاد؟

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
2731
🤣 من چقد عقبم آخه اون موقع وقت نداشتم ببینم یه مدت کره ای دیدم الان رفتم سمت ترکی

عشق ممنوع ببین

از فاطما گلم بهتره

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
اسم اون فیلم که چنارو توپراک و حوا و نجیب و یشیم بودن یادت میاد؟

نه اینو ندیدم اصلا اسماشون اشنا نیست برام

باشه  دیگه چی خوبه  معرفی میکنی بازیگر معروف نداشته باشه، لوس هم نباشه

ازل( ezel)

سیلا

سعید و شورا