2733
2734

سیب زمینیو آبپز کن زیاد له نشه ولی 

رنده کن پیاز با طرف درشت رنده، رنده کن فلفل سیاه زردچوبه نمک یکی دوحبم سیر رنده کن تخم مرغشم هر ۳تا سیب زمینی متوسط دو تخم مرغ بزن 

روغنتو بذار داغ بشه قشنگ دونه دونه سرخش کن 

اصلا یجایی نریز چون وسطش خام میمونه بد مزه میشه 

یکم شوید یا نعنا خشکم بنا به ذائقتون بریز

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
میشه از اول بهم بگی کامل بهم بگی؟سیزمینی ها خام باشه یا پخته؟

سیب زمینی پخته.یه کم سرد شد رندش کن اگرزیاد سرد بشه خوب رنده نمیشه.چهارتا سیب زمینی متوسط دوتا تخم مرع.کمی زردچوبه و نمک دوحبه شیررنده کن یه قاشق شوید بزن خوب مخلوط کن.بعد تابه رابزار روعن بریز داع که شد با قاشق مواد را بریز یک قاشق دیگه را تو روغن بزن و مواد را تو تابه صاف کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیب زمینی 

پیاز 

سیر 

سیب زمینی رو رنده ریز کن کامل ابشو بگیر

بعد پیازو رنده کن اب اونم بگیر و سیر و رنده کن حالا دوتا تخم مرغ ادویه و کمی نعنا و یه قاشق ارد بعد از این مخلوطش کن 

موقع سرخ کردن سعی کن مقداری نازک تر فرم بدی  و حتما موقع فرم دادن هم یکمی فشارشبده تا اب اضافیش خارج بشع

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
بگید چی کار کنیم برشته بشه ؟؟؟ یکی بگه توروخدا

بذار روغنت داغ بشه قشنگ 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

من یه رنده دارم ۶ تاییه ۳ تاش واسه سیب زمینیه با رنده ی درشت توش نمیپزه و چرخ خرچ خرچ میکنه با رنده ی ریز هم خمیر میشه با رنده ی متوسط رنده میکنم 

واسه ۲ تا سیب زمینی بزرگ ، یه پیاز نسبتا متوسط رنده ی ریز میکنم آبشو دور میریزم خودشو قاطی میکنم ۲ یا ۳ تا تخم مرغ + ۲ قاشق آرد + ۱ قاشق چایخوری پودر بکینگ پودر ،  نمک و زردچوبه میزنم ، گروه فلفل نمیزنم ، هم‌میزنم ۱۰ دقیفه بمونه تا بکینگ پودر به همل بیاد 

بعد در روغن داغ سرخ میکنم 

گوجه رو خام استفاده میکنم تا کوکوی چرب رو خنث کنه 

با مخلفات دیگه مثل خیار شور و زیتون 

چند بار با سیب زمینی آبمز درست کردم دلچسب نمیشه خام بهتره

مامانم یه کتلت سیب زمینی فوری فوتی داره سیب زمینی رنده میکنی آبشون کمی میگیری و پیاز رنده میکنی و نمک و فلفل وارد چوبه بعد خیلی لایه نازک کتلت سرخ میکنی عالی میشه

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸

سیب زمنی پوست بکن حلقه حلقه کن بزا اب پز شه ابش کم بریز تا ته کشیده شه نمک وفلفلم بزن بعد ک ابش کشیده شد پیاز کوجیک رنده کن وسیر زردچوبه بزن تخم مرع خوب هم بزن موادت باید شل نباشه ی روعن داع کن مواد بریز باقاشق صاف کن زیر ش کم کن حتما درش بزار روش بست سفت شد برگردون

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

من همیشه درس میکنم خیلی خوب درمیاد اصلا وا نمیره

سیب‌زمینیو میپزم رنده میکنم

بعد ی سیب‌زمینیِ خام توش رنده میکنم باز

کلی ورزش میدم بعد میزارم تو یخچال خنک بشه

وقتی از یخچال دراوردم تخم‌مرغا رو تو ی کاسه جدا انقد هم میزنم تا رنگش عوض بشه

بعد با سیب‌زمینیا مخلوط میکنم باز ورز میدم

ادویه میزنم با آرد نخودچی دوباره ورز میدم تا جایی که به دست نچسبه

من پیاز نمیزنم اگه دوس داری پیاز بزنی بعد اینکه رنده کردی پیازو کامل ابشو بگیر

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2706