2752
2734

زندگی شاغل متاهل ها که گفتن

وقتی همه چی رو خودته و شوهر هم درک نداره 

مجبور به تحمل نیستی 

خب از اول ازدواج نکن 

میدونم خیلی شاغلای کتاهل وخانه دارا الکی از ظاهر زندگیشون میگن درونا حسرت مجزدا رو میخورن

چرا همه چی رو کلی میبینید همتون

وقتی یه نفر میگه مجردی به درد نمیخوره دلیل نمیشه زندگی همه اونایی که مجردن بدرد نخور و کسل کننده باشه

از اون طرفم اگر کسی گفت متاهلی بدرد نمیخوره هم همینطور

یه نسخه واسه همه جواب نمیده

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زیاد به اینجا توجه نکن

مستقل بودن خوبه

ولی کسی ک زندگیش عالیه پاش به اینجا وا نمیشه یا داره از شوهرش میناله یا از خانواده شوهرش

واقع گرا باش واقعیت رو ببین مستقل باش و به وقتشم منطقی و عاقلانه تشکیل خانواده بده

مجرد باید عاقل باشه بخت هر کسی مثل اثر انگشت فرق می‌کنه 

آدم های خوب و خوشبخت هم هستند 

دلیل جدایی دعوا بیشتر آدما توقع زیاد شونه 

یا موقع خواستگاری حرف از همه چی می‌زنن جز حرف اخلاق و نیاز جنسی شون

این میشه که یک نفر سرد با اونی که گرمه ازدواج می‌کنه و اختلاف شروع میشه 

کارتوخونه معتبر میخوای تاپیک اخرم

جالب اینجاست نصف نی نی سایتی ها مشاوره غلط و نادرست میدن درس خوندن یه سنی داره  ازدواج یه سنی داره مادر شدن یه سنی داره اینکه صرفا کل عمرتو تنها باشی و فقط کار کنی اینکه یه سری از حس هارو تجربه نکنی خیلی بده 

یکی که مستقله نیاز به اژدواجو دردسراش نداره

این دوتا قضیه کلا دو معقوله جدان

ازدواج نیاز روحی جسمی و جنسیه

مستقل بودن نیاز مادیه

جفتش به یه اندازه نیازه

من ادم میشناسم با ۴۵ سال سن پولدارترین و مستقل ترینه ولی از تنهایی میناله

ادمم میشناسم با ۲۰ سال سن متاهله بهترین شوهر و زندگیو رو داره ولی از مستقل نبودن میناله

اینا دلیل بر این نمیشه مستقل بودن یا مزدوج شدن بد باشه ک

این دوتا قضیه کلا دو معقوله جدان ازدواج نیاز روحی جسمی و جنسیه مستقل بودن نیاز مادیه جفتش به یه ا ...

وای واقعا یه هزینه هاییم بر عهده سوهر هست اگه خانم حقوقش کم بود وظیفه شوهره