2777
2789
عنوان

اشپزی افتضاح

269 بازدید | 21 پست

هنوز ازدواج نکردم و تو خونه معمولا اشپزی میکنم و کم پیش میاد غذام خوب بشه .دیگه مامانم هرموقع میخوام اشپزی کنم میگه نه خودم میام یه چیزی درست میکنم.

البته اینم بگم کسی بهم یاد نمیده خودم دارم از اینترنت یاد میگیرم ولی هردفعه یه چیزیو خراب میکنم 

به نظرتون طبیعیه واسه یه سال شروع اشپزی؟😅

نگران نباش خونه شوهر همه چیزو یاد میگیری 😂😵

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر غذایی ادویه مخصوص خودشو داره حتما استفاده کن 

🟣🔵🟢🟠🔴هرکی لایک کنه خره🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣

اصلا اینترنت بدرد نمیخوره همش الکیه 

کنار مامانت باش و به اندازه ها نگاه کن 

اندازه ادویه هارو خودت میتونی کم کم اضافه کنی و بچشی ببینی چی کم داره 

اما اندازه اب واسه خورشت و اینا خیلی مهمه 

اونجا خیلی سخت تره😂

اره دقیقا وقتی که بلد نباشیو مهمونم برات بیاد وای نگم بهتره 😂😂😤😤😓

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
آشپزی اصلا کاری نداره مواد غذایی که کامل داشته باشی حله وآب غذا خیلی مهم کلا اندازها خیلی مهمن 

توی همون اندازه ها و زمان پخت مشکل دارم 

برنجم روغنش زیاد میشه گوشتم خوب نمیپزه یا مثلا ماکارونیم همیشه شفته اس 😂

2801