2752
2734

جز شما کسی نییییست باهاش حرف بزنمممم .

من با اکس آشغالم سر خیانتش کات کردم و اونم منو بلاک کرده و اصلا جوابمو نمیده نمیدونین توی چه بحران روحی قرار دارم😭😭😭😭😭😭

حالا منم تموم اکانت تلگرام و اینستامو پاک کردم و هیچ خبری از خودم توی مجازی نزاشتم

بنظرتون اینکارم خوبه؟؟؟ الان دارم وسوسه میشم برگردم ب اینستاگرامم چون میدونم چک میکنه منو 

بنظرتون چکارکنم میسوزه بیشتر؟؟؟توروخدا نصیحت نکنید میخوام بسوزه چون منو آتیش زده آتیش

هرکاری که میخای «بخاطر اون»انجام بدی رو انجام نده

اگر دلت اینستا میخاد نصب کن ولی اگر قراره برای اینکه اون چکت کنه نصبش کنی،نکن

فرض کن مرده و وجود نداره

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظرم بیخیالی بیشتر میسوزونتش🤷🏻‍♀️

😂میخوای دیگه خیلی بسوزه با داداشت عکس بگیر سرشو برش شده بنویس مای لاووو ادامی قبل تو همه سو تفاهم بودن😂

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

اینستا رو برگردون و از خوشی هات عکس بذار

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP