2752
2734

امروز وزن کشیدم شدم 70.800

قبلا 82 بودم ولی شکر لاغر شدم 

همه میگن چقدر لاغر کردی چه خوب که صورتت گرد مونده و لاغر نکرده 

روشی میخوام صورتم لاغر بشه

در حال رفتن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

۷۰ برای صورت لاغر استخونی زیاده راستش

باید بیشتر وزن کم کنی

زیر ۶۰ اونوقت صورتت لاغر میشه

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
ببین ۷۰ هم کم نیست ناراحت نشی من الان حدود ۷۰ هستم با قد ۱۶۷ وقتی ۵۴ بودم صورتم لاغر و استخونی بود ...

خاهر صورتای گرد همینطوریه من 58 وزنمه 170 قدم اگه صورتم جدا از بدنم در نظر بگیری باید روی بدن یک 75 کیلو باشع صورت بشدت چاق خیلی بذهه

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2706