2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هییییچ استرس نداشتم،ی عروس تا سالن ارایشگاه پیش من بود از استرس داشت میمرد بیچاره

تازه ی اهنگ از همونجا انتخاب کردم و تو تالار دادن برام بزنن  و من باهاش برقصم😂 چون رقصم با همه اهنگا خوبه

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست
استرس اون یا اون ؟

😂😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
چن وقت دیگس؟؟؟رقص تمزین کردی؟تانگو هم داری؟

تانگو دارم رقص تمرین نکردم اصلا یکی دوماه مونده تا عروسی قبلشم جشن عقدمه رقصم بلد نیستم با فامیل شوهرم معذبم و هزاااار علت دیگ برای استرس😑

تو همانی میشوی که می اندیشی!
تانگو دارم رقص تمرین نکردم اصلا یکی دوماه مونده تا عروسی قبلشم جشن عقدمه رقصم بلد نیستم با فامیل شوه ...

چرا کلاس رقص نمیری؟من عاشق اینم تانگو برم هم خجالت میکشم هم بلد نیستم

من یه ماگ پررر گل گاو زبون باهام بود مدااام میخوردم البته من هیجان داشتم و خوشحال بودم استرسم وقتی کار ارایشگرم تموم شد از بین رفت انقدر کارش خوب بود

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥